امروز سه شنبه ، ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
Tuesday 16th of August 2022
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
ارزش‌گذاری سهام ایران خودرو و سایپا انجام شد

افزایش صادرات نفت ایران به ونزوئلا

سقوط جهانی دلار ادامه دارد

سرانه مصرف قارچ در کشور نصف اروپاست


محل تبلیغات شما

طرح اصلاح روند صادرات فولاد، روی و مس در مجلس مورد بررسی قرار می‌گیرد

سخنگوی کمیسیون صنایع مجلس گفت: قرار است طرحی برای اصلاح روند صادرات فولاد، روی و مس در مجلس مورد بحث و بررسی قرار گیرد. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
دوشنبه ، ۱۶ خرداد ۱۴۰۱
زمان : ۱۲:۲۷:۳۳


روح الله عباسپور سخنگوی کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: شرکت های دانش بنیان مهمترین مصداق تجاری سازی علم است یعنی تولید بر اساس دانش بنیان در همه بخش ها به خصوص صنایع که باید اتفاق بیفتاد.
عباسپور بیان کرد: مجلس سالانه از صندوق توسعه ملی پیش بینی منابع مالی قابل توجهی یعنی چیزی حدود ۳ هزار تا ۳هزار و ۴۰۰ میلیارد و حتی دو یا سه برابر این مبلغ را در نظر دارد و در عین حال نیز بانک ها در این خصوص باید دو برابر این مبلغ را نیز را برای حمایت از دانش بنیان ها در نظر بگیرند.
وی افزود: قرار است ۴۰درصد فروش پول نفت به این صندوق واریز شود که اساسا همانطور که می دانید این صندوق برای حمایت از اقتصاد مردمی و بخش خصوصی تاسیس شده است.
سخنگوی کمیسیون صنایع مجلس تصریح کرد: قرار است طرحی برای صادرات فولاد، روی و مس مازاد تولید در مجلس مورد بحث و بررسی قرار گیرد یعنی ابتدا در اختیار بخش تولید، دانش بنیان‌ها و صنایع قرار بگیرد و سپس مازاد صادر شود.
عباسپور گفت: همه این تلاش‌ها برای حمایت از دانش بنیان‌ها و حمایت از تولید داخل و صنعت کشور است. مجلس حتی از قبل از سال جدید قانون حمایت از داشن بنیان را نیز تصویب کردیم که باید اجرایی شود.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment