امروز پنجشنبه ، ۹ تیر ۱۴۰۱
Thursday 30th of June 2022
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
صادرات نفت ونزوئلا به اروپا ازسرگرفته شد

تورم منطقه یورو به رکورد ۸.۱ درصد رسید

اطلاعیه جدید سازمان مالیاتی درباره مالیات اصناف

تحریم شرکت‌های پتروشیمی نمایشی است


محل تبلیغات شما

تولید گاز در آمریکا بالا می‌رود

اداره اطلاعات انرژی ایالات متحده اعلام کرد تولید و مصرف گاز طبیعی در ایالات متحده در سال ۲۰۲۲ همزمان با رشد اقتصادی در آن کشور افزایش خواهد یافت. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
چهارشنبه ، ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
زمان : ۱۲:۳۲:۰۱

 

اداره اطلاعات انرژی ایالات متحده اعلام کرد تولید و مصرف گاز طبیعی در ایالات متحده در سال ۲۰۲۲ همزمان با رشد اقتصادی در آن کشور افزایش خواهد یافت.
این سازمان دولتی انتظار داشت که تولید گاز خشک به ۹۶.۷۱ میلیارد فوت مکعب در روز در سال ۲۰۲۲ و به ۱۰۱.۷۱ میلیارد فوت مکعب در روز در سال ۲۰۲۳ از سطح رکورد ۹۳.۵۵ میلیارد فوت مکعب در روز در سال ۲۰۲۱ افزایش یابد.
اداره اطلاعات انرژی در گزارش ماهانه خود اعلام کرده بود مصرف گاز در بزرگترین اقتصاد جهان از ۸۲.۹۷ میلیارد فوت مکعب در روز در سال ۲۰۲۱ به ۸۵.۷۳ میلیارد فوت مکعب در روز در سال ۲۰۲۲ افزایش یابد و سپس به ۸۵.۲۸ میلیارد فوت مکعب در روز در سال کاهش یابد.
در اواسط ماه گذشته، دولت ایالات متحده اعلام کرد که فروش امتیازات هیدروکربن در زمین‌های فدرال را با تحمیل شرایط جدید، از جمله افزایش هزینه‌ها برای اولین بار در بیش از ۱۰۰ سال، از سر خواهد گرفت.
جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، اندکی پس از به قدرت رسیدن در ژانویه ۲۰۲۱، که مبارزه با تغییرات اقلیمی را در اولویت‌های خود قرار داده بود، تصمیم گرفت اعطای امتیازات جدید برای اکتشاف نفت و گاز در اراضی و آب‌های دولتی را در انتظار بررسی این موضوع به حالت تعلیق درآورد. وزارت کشور آمریکا در بیانیه‌ای اعلام کرد که از هفته آینده حدود ۱۷۳ قطعه زمین به مساحت ۱۴۴۰۰۰ هکتار در ۹ ایالت را پس از چندین اصلاح به حراج خواهد گذاشت.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment