امروز پنجشنبه ، ۹ تیر ۱۴۰۱
Thursday 30th of June 2022
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
صادرات نفت ونزوئلا به اروپا ازسرگرفته شد

تورم منطقه یورو به رکورد ۸.۱ درصد رسید

اطلاعیه جدید سازمان مالیاتی درباره مالیات اصناف

تحریم شرکت‌های پتروشیمی نمایشی است


محل تبلیغات شما

کاهش بی‌سابقه ارزش یوآن چین

ارزش پول چین در سراسر همه‌گیری افزایش یافت اما پس از رشد روزافزون ۴.۸ درصدی تولید ناخالص داخلی در سه ماهه اول، این رقم در پنج روز معاملاتی نزدیک به ۳ درصد کاهش یافته است که بدترین هفته از سال ۲۰۱۵ تاکنون بوده و به ۶.۶ در هر دلار نزدیک شده است. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
چهارشنبه ، ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱
زمان : ۱۳:۴۳:۱۶

 

به نقل از رویترز، رنمینبی (نام رسمی واحد پول چین)، توسط بانک خلق چین مدیریت می‌شود این پول حتی با افزایش ارزش دلار در برابر اکثر ارزهای دیگر ثابت مانده است. این تا حدی به دلیل معاملات قوی و مداوم تجاری چین و تا حدودی به دلیل مقاومت بانک مرکزی در برابر کاهش نرخ بهره علی‌رغم رشد نوسانی است.
با این حال، انتظارات سرمایه‌گذاران مبنی بر این‌که هیات فدرال رزرو ایالات متحده نرخ‌ها را به شدت افزایش خواهد داد، اختلاف بین بازده اوراق قرضه آمریکایی و چینی را از بین برده است. واکنش شدید پکن به شیوع مجدد کووید-۱۹، زنجیره تامین صادرات را حتی با افزایش تورم محلی و کاهش تقاضای خارج از کشوربی‌ثبات می‌کند.
با یک ارز ضعیف‌تر نیز می‌توان صادرات انجام داد اما چرخش بازارهای سهام و دارایی محلی و عقب‌نشینی سرمایه‌گذاران خارجی، سرمایه‌گذاران نیز تشویق می‌شود تا دارایی‌های خود از یوآن را تخلیه کنند، همانطور که در سال ۲۰۱۵ انجام دادند و متعادل کردن این دو قطعا بسیار سخت خواهد بود.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment