امروز پنجشنبه ، ۹ تیر ۱۴۰۱
Thursday 30th of June 2022
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
صادرات نفت ونزوئلا به اروپا ازسرگرفته شد

تورم منطقه یورو به رکورد ۸.۱ درصد رسید

اطلاعیه جدید سازمان مالیاتی درباره مالیات اصناف

تحریم شرکت‌های پتروشیمی نمایشی است


محل تبلیغات شما

افزایش گارانتی محصولات ایران خودرو از ۲ به ۳ سال

وزیر صمت برای پیگیری دستور هشت‌ ماده‌ای رئیس‌جمهور، دومین بار از شرکت هاي ایران خودرو و سایپا بازدید کرد. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
یکشنبه ، ۱۴ فروردین ۱۴۰۱
زمان : ۱۶:۳۴:۵۱

 

فاطمی‌امین در بازدید از گروه صنعتی ایران‌خودرو گفت: کاهش خودرو‌های پارکینگ شده در ایران خودرو به ۱۵ هزار دستگاه در پایان فروردین‌ماه، فراتر از فرمان صادر شده و بسیار مناسب است.
وزیر صمت با تأکید بر نظارت بر فرآیندهای کیفی محصولات، افزود: با کاهش مدت زمان پرداخت به قطعه‌سازان، امکان مطالبه کیفیت توسط خودروساز به راحتی امکان‌پذیر خواهد بود. در این زمینه لازم است رده‌بندی سازندگان و ردیابی قطعات نیز با دقت دنبال شود.
فاطمی‌امین بر لزوم استفاده از ظرفیت ناوگان حمل ریلی ادامه داد: ایران خودرو می‌تواند با طرح موضوع و پیگیری از طریق معاونت مربوط در وزارت خانه از ظرفیت حمل ریلی برای انتقال محصولات خود استفاده کند که این موضوع سبب کاهش هزینه‌های حمل‌ونقل و لجستیک خواهد شد.
وزیر صمت درباره افزایش گارانتی خودرو‌های این شرکت گفت: مدت گارانتی محصولات ایران خودرو از ۲ سال و ۴۰ هزار کیلومتر به ۳ سال و یا ۶۰ هزار کیلومتر افزایش پیدا کرده که یکی از اقدامات این شرکت در راستای اجرای دستور‌های رئیس جمهوری است.
وزیر صمت گفت: محصولات قدیمی سمند و ۴۰۵ تا دو ماه آینده پس از انجام تعهدات موجود به مشتریان از مدار تولید خارج خواهند شد.
در حاشیه بازدید وزیر صمت از شرکت ایران خودرو، مدیرعامل این شرکت درباره افزایش توليد امسال خودرو خبر داد و گفت: این شرکت در سال ۱۴۰۱، برای تولید ۷۲۵ هزار دستگاه سواری و ۲۵ هزار خودروی تجاری برنامه‌ریزی کرده که این میزان حتی بیش از تعداد خودرو‌های تولیدی در دستور رئیس‌جمهور است.
مهدی خطیبی ادامه داد: پیرو دستور ویژه وزیر صمت، حداکثر تا اردیبهشت‌ماه امسال، تعداد خودرو‌های موجود در پارکینگ‌ها به ۲۵ هزار دستگاه خواهد رسید.
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا نیز در بازدید وزیر صمت از این شرکت گفت: در راستای تحقق فرمان ۸ ماده‌ای رئیس‌جمهوری که به تازگی ابلاغ شده است، از ۱۴ فروردین ماه امسال، تولید خودرو روزانه به هزار و ۵۰۰ دستگاه افزایش خواهد یافت و این گام محکمی برای تحقق تولید ۶۵۰ هزار دستگاه خودرو در سال ۱۴۰۱ است.
وی تأکید کرد: بالاترین میزان تحویل خودرو به تعداد ۴۷ هزار دستگاه خودرو در بهمن و اسفندماه سال گذشته انجام شد.
وی در مورد خودرو‌های کف پارکینگ در این خودروسازی نیز گفت: تعداد خودرو‌های کف پارکینگ در ۲۳ دی‌ماه سال۱۴۰۰، حدود ۸۰ هزار دستگاه بود که در اسفندماه سال گذشته به ۴۹ هزار دستگاه کاهش یافته است.
مدیرعامل سایپا در پایان گفت: تا اول اردیبهشت ماه تعداد خودرو‌های کف پارکینگ به ۲۰ هزار دستگاه کاهش خواهد یافت.

  

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment