امروز پنجشنبه ، ۵ خرداد ۱۴۰۱
Thursday 26th of May 2022
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
صدور مجوز برای تأسیس واحدهای ذوب القایی ممنوع شد

برنامه مجزای دولت برای افزایش عرضه‌ها در بورس کالا

منتظر سقوط قیمت خودرو با شروع واردات باشید

ذخایر گندم جهانی در پایین‌ترین سطح ۶ سال اخیر


محل تبلیغات شما

حمل بیش از ۱۸ هزار تن کنسانتره به شرکت فولاد خوزستان

مدیر عامل شرکت چند وجهی فولاد لجستیک از حمل و بارگیری ۱۸ هزار و ۲۰۰ تن کنسانتره صنعتی و معدنی از این مجتمع به شرکت فولاد خوزستان خبر داد. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
یکشنبه ، ۲۶ دی ۱۴۰۰
زمان : ۱۳:۳۶:۳۳

 

علی قبادی گفت: این رکورد بی‌سابقه بارگیری کنسانتره از طریق حمل ریلی و جاده ای، در ادامه عملکرد موفقیت‌آمیز و کسب رکورد‌های پیاپی سال جاری به دست آمده است.
وی حمایت‌های بی‌دریغ مدیریت ارشد فولاد خوزستان و مدیریت شرکت توسعه فراگیر سناباد، هماهنگی با واحد حمل و نقل ریلی و جاده ای، اصلاح فرآیند‌های موجود و سرعت بخشی به آن‌ها را از عوامل اصلی این موفقیت برشمرد.
قبادی بیان کرد: امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های انجام شده و همکاری مدیریت بهره‌برداری در ایجاد شتاب بیشتر به عملیات بارگیری و حمل کنسانتره و همچنین اهتمام کارکنان و واحد‌های پشتیبانی، عملکرد درخشانی در سال ۱۴۰۰ در زمینه بارگیری مواد اولیه کنسانتره از معدن سناباد ثبت شود.
مدیر عامل شرکت چند وجهی فولاد لجستیک رکورد قبلی حمل کنسانتره از معدن سناباد را ۱۴ هزار و ۹۰۰ تن عنوان کرد و اظهار داشت: دستیابی به این موفقیت ارزشمند در شرایط ویژه حاکم در جهان که تحت تاثیر پاندمی کرونا قرار گرفته، علاوه بر کسب شاخص حائز اهمیت رکورد حمل جدید، نشان از همدلی و اراده مجموعه چند وجهی فولاد لجستیک در راستای خدمت رسانی بیشتر به مجتمع عظیم فولاد خوزستان دارد.

 

 

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment