امروز یکشنبه ، ۳ بهمن ۱۴۰۰
Sunday 23rd of January 2022
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
جزئیات درج قیمت تولیدکننده روی کالا

سامانه دریافت مالیات نقل و انتقال خودرو راه اندازی شد

خیز نفت برای صعود به ۱۰۰ دلار

بهبود دورنمای رشد قیمت طلا


محل تبلیغات شما

جزئیات طرح اختصاص بنزین به اشخاص به جای خودرو

سرپرست منطقه آزاد قشم درخصوص طرح اختصاص بنزین به اشخاص گفت: قرار بر این است که این طرح ابتدا در جزیره کیش شروع شود و به فاصله سه هفته دیگر در قشم کلید بخورد و مدت زمان اجرای طرح یک ماه است. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
یکشنبه ، ۱۲ دی ۱۴۰۰
زمان : ۱۶:۰۰:۲۹

 

طرح اختصاص بنزین به اشخاص به جای خودروها ابتدا کجا آغاز می‌شود و جزئیات آن چیست؟
افشار فتح‌اللهی، سرپرست منطقه آزاد قشم در نشست خبری امروز با بیان اینکه اجرای طرح بنزینی در کشور یک اتفاق میمون و مبارک است، اظهار کرد: همواره در بحث توزیع یارانه که عنوان هدفمندی یارانه‌ها را دارد، اقشار ضعیف کمترین بهره را از یارانه دارند و اقشار مرفه بیشترین بهره را از یارانه‌ها بردند. از این رو برای بنزین قرار بر این است که در دو منطقه قشم و کیش طرح جدید بنزینی به صورت پایلوت به اجرا برسد.
وی ادامه داد: قرار بر این است که به جای پرداخت یارانه به خودرو یارانه به خانوار تعلق بگیرد و به هر کد ملی ١۵ لیتر بنزین با قیمت ١۵٠٠ تومان اختصاص پیدا می‌کند که این سهمیه به حساب خانوار واریز می‌شود و افراد می‌توانند نسبت به فروش آن با قیمت آزاد اقدام کنند.
وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه در چه بازه زمانی این طرح در دو منطقه آزاد به اجرا می‌رسد و فروش این سهمیه چه سازو کاری دارد، گفت: سامانه پرداخت را وزارت اقتصاد طراحی کرده است و فعلا جزییاتی از آن نداریم. قرار بر این است که این طرح ابتدا در جزیره کیش شروع شود و به فاصله سه هفته دیگر در قشم کلید بخورد و مدت زمان اجرای طرح یک ماه است.
سرپرست منطقه آزاد قشم درخصوص اینکه در طول یک ماه چطور اثرات تورمی ارزیابی می‌شود، گفت: این ارزیابی‌ها فقط برای نحوه اجرای طرح بنزینی است و نه اثرات تورمی.
فتح الهی ادامه داد : در حال حاضر ١۶٧ هزار نفر در قشم زندگی می‌کنند که به هر فردی که از یک سال قبل در قشم ساکن بوده این سهمیه تعلق می‌گیرد.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment