امروز پنجشنبه ، ۱۸ آذر ۱۴۰۰
Thursday 9th of December 2021
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
تولید نفت شیل به بالاترین سطح از ابتدای بحران کرونا می‌رسد

قیمت نفت ۱۰ دلار کاهش یافت

تولید ۲۲.۵ میلیون تنی فولاد ایران در ۱۰ ماه نخست ۲۰۲۱

آغاز بکار نمایشگاه بین المللی آسانسور، پله برقی و بالابر‌ها


محل تبلیغات شما

رکورد تولید ورق سازه های فولاد در ذوب آهن اصفهان شکسته شد

اَره و دریل جدید خط تولید ریل برای افزایش ظرفیت تولید این محصول در کارگاه نورد ۶۵۰ ذوب آهن اصفهان راه اندازی شد. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
شنبه ، ۱۷ مهر ۱۴۰۰
زمان : ۱۵:۳۹:۵۴

 

مدیرعامل شرکت ذوب آهن اصفهان در حاشیه بازدید از راه اندازی این پروژه با بیان اینکه به کمک همکاران ذوب آهنی توانستیم گلوگاه فرایند تولید ریل را با اضافه کردن یک خط جدید اره و دریل برطرف کنیم، گفت: برنامه ریزی و طراحی خط تولید ریل خریداری شده در ذوب آهن اصفهان بر اساس ۱۲۰ متر تعریف شده است از آن جایی که وزارت راه به تولید ریل بیش از ۱۸ متر رضایت نداده بود، بنابراین گلوگاهی ایجاد شده بود که با اضافه کردن اره و دریل این گلوگاه برطرف شد.
منصور یزدی زاده به توسعه و افزایش تولید محصولات با ارزش افزوده بالاتر نیز اشاره کرد و افزود: ورق سازه‌های فولادی یکی از این دست محصولات است که با تولید ۴۰۰ تن ورق سازه ۳۰۰×۲۰ در یک شیفت ۸ ساعته رکورد جدیدی ثبت شد، همچنین تولید آن در آینده به ۶۰۰ تن در هر شیفت افزایش خواهد یافت.
وی با اشاره به سیاست دولت برای ساخت یک میلیون مسکن در سال، تأکید کرد: بخشی زیادی از این مسکن‌های ساخته شده را سازه‌های فولادی تشکیل خواهد داد که ورق سازه‌های فولادی نقش اساسی در تحقق برنامه دولت در این زمینه خواهد داشت.
مدیرعامل شرکت ذوب آهن اصفهان به شکستن رکورد ۲۵ ساله تولید کلاف نیز اشاره کرد و گفت: درصدد هستیم روند تولید کلاف را برای ماه‌های آتی حفظ کنیم.
وی با بیان این که کلاف برای مصارف داخلی و صادرات، یک محصول استراتژیک محسوب می‌شود، گفت: علی رغم تحریم‌ها، فراگیری کرونا، کمبود آب، برق و مواد اولیه و سایر چالش‌هایی که فولادسازان با آن روبرو هستند امیدوار هستیم برنامه صادرات محصولات شرکت را مطابق با برنامه پیش ببریم.
معاون برنامه ریزی و توسعه شرکت ذوب آهن اصفهان نیز در خصوص پروژه تامین و نصب و راه اندازی اره و دریل جدید نورد ۶۵۰، گفت: با توجه به تولید ریل در نورد ۶۵۰ به عنوان یک محصول استراتژیک و لزوم افزایش ظرفیت و کیفیت محصول تولیدی، علیرغم تحریم‌های ظالمانه، برنامه‌ریزی لازم جهت تامین یک دستگاه اره و دریل مخصوص ریل با ظرفیت برش و سوراخکاری حدود ۳۹ تن بر ساعت برای ریل از شرکت لینزینگر اتریش به عنوان یکی از معتبرترین شرکت‌های دنیا در این زمینه انجام شد و در حال حاضر در مرحله تست و راه اندازی است.
مهدی نصر افزود: مطالعات، مهندسی و نظارت عالی این طرح با محوریت مدیریت هماهنگی امور مهندسی و نظارت، فاز تامین توسط مدیریت خرید تجهیزات و قراردادهای توسعه و همچنین عملیات نصب و راه اندازی تجهیزات بر پایه‌ استفاده حداکثری از زیر ساخت‌ها و توان داخلی شرکت با همکاری مدیریت‌های اجرایی توسعه، مهندسی نورد، برنامه‌ریزی و نظارت بر نگهداری و تعمیرات مکانیک، تعمیرات و نوسازی راه و ساختمان و تولید و توزیع برق انجام شده است.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment