امروز سه شنبه ، ۱۹ اسفند ۱۳۹۹
Tuesday 9th of March 2021
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
تولیدکنندگان کفش زمین گیر شدند

پیش بینی افت قیمت طلا تا ۱۶۰۰ دلار در سال جاری میلادی

عرضه ۱۰ میلیارد متر مکعب گاز طبیعی در بورس انرژی در سال آینده

اجاره خانه در تهران ۳۰ درصد رشد کرد


محل تبلیغات شما

کاهش قیمت طلا در بازار جهانی

تمرکز بازار همچنان بر روی زمان و رقم بسته محرک مالی دولت آمریکا، انتطارات تورمی و پیشرفت روند توزیع واکسن کروناست. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
شنبه ، ۲۵ بهمن ۱۳۹۹
زمان : ۱۲:۴۶:۲۹

 

به نقل از رویترز نوشت: به دنبال تقویت ارزش دلار و در حالی که با تقویت احتمال احیای تقاضا برای خرید خودرو قیمت پلاتین در مسیر بیشترین رشد هفتگی از مارس ۲۰۲۰ قرار گرفت، قیمت طلا روز جمعه شاهد کاهش بود.
به دنبال تقویت ارزش دلار و در حالی که با تقویت احتمال احیای تقاضا برای خرید خودرو قیمت پلاتین در مسیر بیشترین رشد هفتگی از مارس ۲۰۲۰ قرار گرفت، قیمت طلا روز جمعه شاهد کاهش بود.
بر اساس این گزارش، قیمت هر اونس طلا در پایان معاملات روز جمعه با ۰.۰۷ درصد کاهش به ۱۸۲۴ دلار و ۲۳ سنت رسید. قیمت فلز زرد در پایان معاملات آتی دیروز برای تحویل در ماه آوریل نیز با ۰.۲۰ درصد کاهش به ۱۸۲۳ دلار و ۲۰ سنت رسید.
ارزش دلار دیروز شاهد افزایش حدودا ۰.۱ درصدی بود اما در مسیر ثبت بزرگترین کاهش هفتگی طی ۸ هفته اخیر باقی ماند.
سوکی کوپر تحلیلگر بانک استاندارد چارترد در این باره گفت، چشم انداز بلندمدت قیمت طلا همچنان افزایشی است زیرا با توجه به انتظار کاهش ارزش دلار و باقی ماندن نرخ بهره در نزدیکی صفر، طلا احتمالا روند افزایشی خود را تداوم خواهد بخشید.
وی افزود: تمرکز بازار همچنان بر روی زمان و رقم بسته محرک مالی دولت آمریکا، انتطارات تورمی و پیشرفت روند توزیع واکسن کروناست.
امیدواری نسبت به تصویب بسته محرک مالی ۱.۹ تریلیون دلاری همچنین سبب شد تا قیمت طلا اولین رشد هفتگی در ۳ هفته اخیر را به ثبت برساند.
جیمز استیل تحلیلگر اچ اس بی سی در این باره گفت: هرچند بسته محرک مالی دولت آمریکا تاثیری افزایشی بر بازار طلا دارد، اما این عامل جدیدی نیست و بازار در حال حاضر واکنش چندانی به آن نشان نمی‌دهد. وی افزود، قیمت متوسط طلا احتمالا در سال جاری میلادی ۱۹۰۰ دلار خواهد بود.
در همین حال قیمت فلز پلاتین پس از جهش به رقم ۱۲۶۸ دلار و ۸۸ سنت در روز پنجشنبه، دیروز هم یک درصد افزایش به ۱۲۴۷ دلار و ۲۸ سنت رسید و در مسیر افزایش هفتگی بیش از ۱۰ درصدی قرار گرفت.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment