امروز سه شنبه ، ۱۹ اسفند ۱۳۹۹
Tuesday 9th of March 2021
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
تولیدکنندگان کفش زمین گیر شدند

پیش بینی افت قیمت طلا تا ۱۶۰۰ دلار در سال جاری میلادی

عرضه ۱۰ میلیارد متر مکعب گاز طبیعی در بورس انرژی در سال آینده

اجاره خانه در تهران ۳۰ درصد رشد کرد


محل تبلیغات شما

ورود سکه به کانال ۱۲ میلیون تومان

نایب رییس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر اظهار داشت: امروز قیمت جهانی طلا کاهش داشته اما قیمت ارز با افزایش مواجه بوده که این موضوع در معاملات اولیه صبح باعث افزایش قیمت طلا و سکه شده است. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
شنبه ، ۲۵ بهمن ۱۳۹۹
زمان : ۱۲:۴۳:۴۲

 

محمد کشتی‌آرای، در مورد وضعیت بازار طلا و سکه اظهار کرد: امروز قیمت جهانی طلا کاهش داشته اما قیمت ارز با افزایش مواجه بوده که این موضوع در در معاملات اولیه صبح امروز باعث قیمت طلا و سکه با افزایش همراه باشد.
وی ادامه داد: امروز بورس‌های جهان تضعیف شده‌اند و هر انس طلا ۱۸۲۵ دلار است که نسبت به هفته گذشته کاهش قیمت داشته است. قیمت ارز تا این لحظه مجددا به کانال ۲۶ هزار تومان افزایش پیدا کرده است که همین عوامل موجب افزایش قیمت در طلا شده‌اند.
وی با اشاره به نرخ روز طلا و سکه گفت: سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۱۱ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان، سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۱۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، نیم سکه ۶ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان، ربع سکه ۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و سکه‌های یک گرمی ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تا این لحظه داد و ستد شده است.
کشتی آرای افزود: قیمت هر مثقال طلا نیز در معاملات اولیه ۵ میلیون و ۹۵ هزار تومان است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز در حال حاضر ۱ میلیون و ۱۷۶ هزار تومان مبنای معاملات قرار گرفته است.
نایب رییس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر تصریح کرد: قیمت طلا تابعی از قیمت جهانی و ارز است و میزان تقاضا در آن تاثیری ندارد که در روزهای نزدیک به عید گران شود. میزان داد و ستدها نسبت به هفته‌های گذشته افزایش داشته البته نزدیکی به عید نوروز و شروع ماه رجب هر ساله باعث افزایش میزان تقاضا می‌شود اما افزایش تقاضا امسال نسبت به سال‌های قبل کمتر است.
وی ادامه داد: در سال‌های گذشته قیمت طلا و سکه کمتر بود اما این روزها قیمت طلا و سکه افزایش پیدا کرده و با کاهش قدرت مردم مواجه هستیم. بنابراین مردم امسال بیشتر ترجیح می‌دهند که از کارت‌های هدیه بانکی برای هدیه دادن استفاده کنند.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment