امروز دوشنبه ، ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
Monday 21st of September 2020
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
سکه بهار آزادی در کانال ۱۳ میلیون تومان

تردد کامیون‌های عراقی در مرز مهران به حالت عادی بازگشت

تولید شمش فولادی از مرز ۹.۶ میلیون تن گذشت

برنامه ذوب آهن برای تامین ریل مورد نیاز کشور از طریق بورس کالا


محل تبلیغات شما

فولاد اکسین خوزستان برای تامین مواد اولیه صنایع داخل استان اعلام آمادگی کرد

روابط عمومی شرکت فولاد اکسین خوزستان از آمادگی این شرکت برای تامین مواد اولیه صنایع داخل استان برابر مقررات خبر داد. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
سه شنبه ، ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
زمان : ۱۵:۳۶:۲۰

 

روابط عمومی شرکت فولاد اکسین خوزستان در توضیحاتی پیرو مصاحبه عضو هیات مدیره انجمن صنایع همگن فلزی خوزستان با عنوان (فولاد اکسین خوزستان بخشی از تولید خود را به صنایع استان اختصاص دهد) اعلام کرد: این شرکت آمادگی دارد در صورت درخواست انجمن مذکور و متقاضیان، وفق مقررات نسبت به تامین ورق فولادی مورد نیاز تولید کنندگان استان خوزستان اقدام کند.
این روابط عمومی با تشکر از پیگیری ایرنا به عنوان رسانه رسمی دولت در جهت رفع مشکلات تولید، آورده است: در یک سال گذشته ورق‌های فولادی مورد نیاز وزارت نفت که پیش از این از خارج کشور وارد می‌شد توسط جوانان پرتلاش شرکت فولاد اکسین خوزستان تولید شده و این مهم برکات زیادی برای کشور عزیزمان حاصل نموده است.
این روابط عمومی افزوده است:یکی از دستاوردها تامین ورق مصرفی شرکت‌های لوله‌سازی اهواز و ماهشهر بوده که با این اقدام شرکت لوله سازی ماهشهر مجدد به عرصه تولید بازگشته است.
بر اساس این گزارش، در مصاحبه ای با مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان در تاریخ هفت تیرماه امسال با تیتر (تحریم نتوانست مانع تولید در شرکت فولاد اکسین خوزستان شود) به توانمندی‌های این شرکت در عرصه تولید پرداخته است.
ورق‌های خاص صنعت نفت،گاز و پتروشیمی در شرکت فولاد اکسین خوزستان بومی‌سازی و در حال تولید است که این به عنوان یک دستاورد بزرگ برای صنعت فولاد کشور محسوب می شود.
گفتنی است، روز چهارشنبه هفته جاری یک کارگروه کارشناسی در شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان خوزستان به منظور پیگیری خواسته صنایع کوچک استان از شرکت فولاد اکسین خوزستان برای تامین مواد اولیه تشکیل خواهد شد.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment