امروز شنبه ، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹
Saturday 6th of June 2020
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
اطلاعیه گمرک درباره متقاضیان ثبت گوشی تلفن همراه

کاهش ۲۰ درصدی قیمت محصولات پتروشیمی

تصویب طرح خوداظهاری برای رفع مشکل تجهیزات ماینینگ رمز ارز

افزایش دو برابری دارایی‌های صندوق‌های مبادله‌ای طلا


محل تبلیغات شما

تکمیل طرح ۲.۵ میلیون تنی کنسانتره سنگان اولویت فولاد خراسان برای امسال

رئیس انجمن تخصصی معدن خراسان رضوی گفت: تکمیل طرح ۲.۵ میلیون تنی کنسانتره سنگان به عنوان یکی از اولویت‌های امسال فولاد خراسان رضوی مطرح است. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
شنبه ، ۳ خرداد ۱۳۹۹
زمان : ۱۰:۱۱:۱۵

 

آریوبرزن مافی رئیس انجمن تخصصی معدن خراسان رضوی در جلسه کمیسیون معدن و صنایع معدنی اتاق بازرگانی خراسان رضوی گفت: یکی از هدف‌گذاری‌هایی در سال ۹۹ انجام شده، افزایش ۲۵ تا ۳۰ درصدی ذخیره مواد معدنی، استخراج و بهره برداری و توسعه صنایع معدنی برای امسال است.
وی با اشاره به داغ بودن بحث بورس و شاخص بودن بخش معدن در این زمینه در ماه‌های اخیر، افزود: ۲۳ درصد فروش انجام گرفته در بورس مربوط به شرکت‌های معدنی بوده و اگر صنایع معدنی ارزآور باشند، این رشد در بورس چندین برابر خواهد بود.
رئیس انجمن تخصصی معدن خراسان رضوی با بیان اینکه صنایعی همچون «ایمیدرو» به دنبال سرمایه گذاری از محل سود صنایع معدنی هستند، ادامه داد: این اتفاق مبارکی است که امیدواریم امسال شاهد تحقق آن باشیم.
مافی همچنین با اشاره به اخذ ۲۵۵ هزار میلیارد تومان تسهیلات در بخش صنعت و معدن در سال گذشته، بیان کرد: بخش معدن کشور در سال گذشته حدود ۲۰۰ میلیارد تومان برای مقابله با شیوع کرونا کمک کرده اند.
وی‌تصریح کرد: احیا و توسعه ۱۴۶ معدن کوچک مقیاس در کشور اتفاق افتاده، اما متاسفانه خراسان رضوی سهمی در این میان نداشته و باید ببینیم مانع این موضوع چه بوده است.
رئیس انجمن تخصصی معدن خراسان رضوی با اشاره به صدور ۱۳۲ بخشنامه برای حوزه معدن در دهه ۹۰ تاکید کرد: این موضوع باعث بلاتکلیفی معدن کاران و سختی کار در شرکت‌های این حوزه شده است، زیرا برخی از بخشنامه‌ها با یکدیگر متضاد بوده‌اند.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment