امروز دوشنبه ، ۲۳ تیر ۱۳۹۹
Monday 13th of July 2020
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
عرضه سنگ آهن و فـرآورده‌های فولادی در بورس کالا، منطقی‌ترین شیوه کشف قیمت است

تغییر ضرایب قیمتی زنجیره فولاد، باعث التهاب در بازار سرمایه خواهد شد

افزایش بی‌رویه قیمت مواد اولیه، باعث بی‌ثباتی در زنجیره فولاد می‌شود

تعرفه ۲۵درصدی آمریکا بر کالاهای فرانسوی به ارزش ۱.۳ میلیارد دلار


محل تبلیغات شما

کاهش ۲.۵ درصدی صادرات ضایعات مسِ آمریکا

متال بولتن در گزارشی نوشت که بازار صادرات ضایعات غیر آهنیِ ایالات‌متحده از ابتدای سال جاری تا ماه می متغیر بود؛ به‌طوری‌که صادرات ضایعات آلومینیوم در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته افزایش یافته است، ولی صادرات قراضه مس طی دوره مذکور کاهش داشته است. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
سه شنبه ، ۲۲ مرداد ۱۳۹۸
زمان : ۱۷:۵۷:۵۰

 

صادرات مس آمریکا در پنج ماه نخست سال جاری درمجموع ۴۲۲ هزار و ۹۵۷ تن بوده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته از حجم ۴۳۳ هزار و ۸۹۵ تن؛ کاهش ۲،۵درصدی را نشان می‌دهد.
سهمیه‌های اخیر واردات ضایعات مس به چین در مرحله دوم به واردکنندگان اجازه داد ۱۲۴ هزار و ۵۰۰ تن دیگر واردات داشته باشند که این حجم، علاوه بر سهمیه‌های اعلام شده در دور اول بود. در دور اول سهمیه‌بندی‌ها، اجازه واردات۲۴۰ هزار و ۴۲۹ تن قراضه مس اعطا شده بود.
میزان واردات ضایعات مس چین از سوی تأمین‌کنندگان آمریکایی شدیدترین کاهش را نشان داده است؛ به‌طوری‌که طی ماه‌های ژانویه تا ماه می، با افت ۷۵،۸ درصدی در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته به ۵۳ هزار و ۴۳۹ تن رسید. واردات قراضه مس چین از ایالات‌متحده، در پنج ماه نخست سال قبل برابر با ۲۲۱ هزار و ۲۴۵ تن بود.
بنا به اعلام برخی معامله گران ضایعات مس ایالات‌متحده در حال حاضر، چین بازار کوچک‌تری برای صادرات قراضه مس است و این کشور تلاش دارد ضایعات داخلی خود را به فروش برساند. در نتیجه، عرضه بیش ‌از اندازه‌ای در بخش ضایعات مس در ایالات‌متحده به وجود آمده است.
با این حال، مجموع صادرات ایالات‌متحده از ضایعات غیر آهنی که توسط موسسه Fastmarkets محاسبه‌شده و شامل آلومینیوم، قوطی‌های نوشابه، مس، سرب، نیکل و روی می‌شود، در پنج ماه نخست امسال از رقم یک‌میلیون و ۲۱۴ هزار و ۸۵۴ تن مربوط به مدت مشابه سال گذشته با افزایش ۸،۴ درصدی به یک‌میلیون و ۳۱۶ هزار و ۸۷۲ تن رسیده است.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment