امروز جمعه ، ۹ اسفند ۱۳۹۸
Friday 28th of February 2020
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
تقاضای خرید فولاد واقعی می‌شود تا دیگر دلالان جولان ندهند

گازرسانی ۱۲۰ میلیون متر مکعبی به نیروگاه‌ها

سود قیمت دستوری فولاد به جیب دلالان می‌رود

گرانی ۳۰ درصدی آهن و فولاد


محل تبلیغات شما

صادرات موفقیت آمیز حدود ۵۰ درصد از محصولات ذوب آهن اصفهان

ذوب آهن اصفهان که در سال گذشته نزدیک به ۵۰ درصد محصولات خود را صادر کرد و عنوان صادر کننده ممتاز کشور را از آن خود نمود ، در سال جاری نیز علی رغم تحریم های ظالمانه که صنعت فولاد کشور را نیز نشانه گرفت ، صادرات این شرکت طبق برنامه در حال انجام است و امید می‌رود که تا پایان سال از رقم یک میلیون و ۲۰۰ هزار تن عبور کند. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
یکشنبه ، ۲۰ مرداد ۱۳۹۸
زمان : ۱۵:۳۶:۱۹

 

به نقل از روابط عمومی ذوب آهن اصفهان: مهندس بهزاد کرمی مدیر فروش خارجی ذوب آهن اصفهان درخصوص عملکرد صادراتی این شرکت در۴ ماهه ابتدای سال جاری گفت : با وجود تمامی تنگناها و مشکلات موجود در شرایط تحریم ذوب آهن اصفهان موفق به صادرات حداقل ماهانه ۱۰۰ هزار تن انواع محصولات فولادی گردیده است که این حجم صادرات در برگیرنده بازارهای جدید صادراتی مانند غنا و توسعه در حوزه CIS و کشورهای آسیای جنوب شرقی می‌باشد. ضمن اینکه صادرات محصولات فرعی مازاد بر نیازهای داخلی کشور هم در حال حاضر انجام می‌شود.
وی، کیفیت محصولات این شرکت را یکی از عوامل موثر در موفقیت و افزایش روند صادرات دانست و گفت : ذوب آهن اصفهان در راستای محقق نمودن افزایش سهم صادراتی خود به تمامی کشورها خصوصاً کشورهای اروپایی و برخی کشورهای همسایه که صادرات به آنها مستلزم داشتن گواهینامه CARES می‌باشد اقدام و در حال حاضر اولین و تنها صادرکننده ایرانی دارای این گواهینامه می‌باشد که در این راستا محصولات زیادی مطابق با استاندارد BS تولید و صادر نموده است.
مهندس کرمی به افزایش سهم بازار این شرکت در کشورهای همسایه و منطقه CIS اشاره نمود و افزود : شرکت ذوب آهن اصفهان با تکیه بر کیفیت زبانزد محصولات خود و همت کارگران شرکت، تا کنون در شرایط سخت تحریم‌ها، مسیر توسعه صادرات را با موفقیت طی نموده و با توجه به بستر فراهم شده به این روند صعودی خود با تمام توان در بازارهای جهانی ادامه خواهد داد.
مدیر فروش خارجی ذوب آهن اصفهان در خصوص برنامه صادراتی این شرکت تا پایان سال ۹۸ گفت: در حال حاضر پس از تلاش‌های صورت گرفته و با توجه به پیش بینی روند مثبت بازارهای صادراتی برنامه صادرات شرکت حداقل صادرات ۵۵ درصد تولیدات می‌باشد که این رقم به صورت ماهیانه از ۱۰۰ هزار تن در ماه به ۱۳۰ هزار تن میسر است. در هر صورت برنامه صادرات این شرکت حداقل یک میلیون و دویست هزار تن می‌باشد که با فضل الهی محقق خواهد شد.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment