امروز چهارشنبه ، ۲ مرداد ۱۳۹۸
Wednesday 24th of July 2019
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
تحلیل تکنیکال اینوستینگ از روند قیمت طلا در کوتاه مدت

آخرین وضعیت بهای نفت در بازارهای جهانی

کاهش ۳۳.۸ درصدی تولید سنگ آهن واله

چین عوارض ضد دامپینگ بر فولاد اروپا وضع می‌کند


محل تبلیغات شما

برای مدیریت بازار ارز از تجربیات بخش خصوصی هم استفاده شود

یک فعال بخش خصوصی معتقد است برای مدیریت بازار ارز، استفاده از تجربه و نظر این بخش اهمیت بالایی دارد و نادیده گرفتن آن باعث سلب آرامش بازار خواهد شد. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
جمعه ، ۲۳ فروردین ۱۳۹۸
زمان : ۱۹:۰۸:۵۲

 

اکبر کلانتر نیستانکی، اظهار کرد: بخش خصوصی به خودی خود امکان تصمیم‌گیری و برنامه‌ریزی برای شرایط اقتصادی کشور را ندارد و از این رو وقتی راه‌های مشاوره بسته شود، نمی‌توان انتظار داشت نظر این بخش در تصمیمات لحاظ شود.
به گفته وی در شرایط فعلی اقتصاد ایران، در کنار هم قرار گرفتن تمام بخش‌ها و استفاده حداکثری از نظرات و مشاوره‌ها بیشترین اهمیت را دارد زیرا در غیر این صورت با به هم ریختگی بازار مواجه خواهیم بود.
این فعال اقتصادی با بیان اینکه در بازار ارز قرار گرفتن نظرات اقتصادی در کنار تجربه اهمیت بالایی دارد، گفت: ما نمی‌توانیم انتظار داشته باشیم که صرفاً تصمیمات بیرون از بازار با استفاده از مطالعات نظری، گرفته شود و از سوی دیگر بخش خصوصی که تجربه حضور در بازار را دارد نتواند خود تصمیم ساز باشد. از این رو باید تلاش کرد با یک جمع‌بندی نهایی میان دولت و تاجران، تصمیمات جدید برای بازار گرفته شود.
کلانتر درباره نرخ ارز مدنظر بخش خصوصی برای بازار نیز اظهار کرد: نمی‌توان به طور دقیق از یک نرخ مشخص سخن گفت. آنچه در حال حاضر بیشترین اهمیت را دارد ثبات نرخ در بازار است زیرا بازرگانان برای تصمیم‌گیری درباره آینده کاری‌شان نیاز به یک آرامش دارند و در مرحله بعد باید دید نرخ در کدام نقطه می‌ایستد.
جدای از افزایش نرخ ارز، یکی از دغدغه‌های اصلی فعالان بازار، تغییرات مداوم نرخ‌ها است که به اعتقاد آنها قدرت تصمیم‌گیری و برنامه‌ریزی را می‌گیرد.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment