امروز سه شنبه ، ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
Tuesday 23rd of April 2019
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
بانک مرکزی چین برای ثبات نقدینگی عملیات بازار آزاد را لغو کرد

دستور بانک مرکزی هند به بانک‌های تجاری

آخرين وضعيت همكاری‌های بانكی با كنلون بانك چين

رشد چشمگیر سود فولای


محل تبلیغات شما

افزایش قیمتی برای آهن نداریم

یک مقام مسئول با بیان اینکه افزایش قیمتی برای آهن نداریم گفت: خوشبختانه درچند روز گذشته به علت تبادلات پولی با اروپا قیمت‌ها کاهش پیدا کرد. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
سه شنبه ، ۱۶ بهمن ۱۳۹۷
زمان : ۱۳:۵۹:۵۳

 

حمیدرضا رستگار رئیس اتحادیه فروشندگان آهن و فولاد، با بیان اینکه افزایش قیمتی برای آهن نداریم گفت: خوشبختانه در چند روز گذشته به علت تبادلات پولی با اروپا قیمت‌ها کاهش پیدا کرد.
وی ادامه داد: امروزه یکی از مهمترین عوامل تسهیل فضای کسب و کار را می‌توان طراحی و تنظیم مناسبات مالی و اقتصادی به صورت حرفه‌ای نام برد که نیازمند تدبیر و برنامه ریزی جدی در این امور است و ما چاره‌ای نداریم جز آنکه از قوانین اطلاعات کافی داشته باشیم و جهت جلوگیری از مشکلات آتی چاره اندیشی کنیم.
رستگار با اشاره به اینکه رکود حاکم در بازار آهن مقطعی بوده و پایدار نیست اظهار کرد: فراز و نشیب‌ها در این بازار به چشم می‌خورد، اما خوشبختانه توانسته به وضع مطلوبی دست پیدا کند.
رئیس اتحادیه فروشندگان آهن و فولاد تصریح کرد: باتوجه به شرایط اقتصادی در کشور بازار آهن هم از این امر مستثنی نبوده و تحت تاثیر شرایط داخلی و خارجی قرار گرفته است.
رئیس اتحادیه فروشندگان آهن و فولاد با بیان اینکه خرید آهن برای تجار، به شرایط آب هوایی بستگی دارد تصریح کرد: هم اکنون افزایش قیمت برای خرید آن وجود ندارد و نمی‌توان پیش بینی کرد که در سال‌ آتی وضعیت آهن چگونه خواهد بود.
رستگار با بیان اینکه اگر کالا در واحد‌های صنفی مجاز عرضه شود قیمت‌ها نیز تعدیل می‌شود، گفت: نوسان‌های قیمتی به طور قطع بر اجرای پروژه‌های عمرانی تاثیرگذار است، اما تاثیر آن کوتاه‌مدت نیست و در پرو‌ژه‌های عمرانی بزرگ خرید‌ها از بورس انجام می‌شود.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment