امروز چهارشنبه ، ۱ خرداد ۱۳۹۸
Wednesday 22nd of May 2019
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
تاکید بر همکاری‌های بانک مرکزی، گمرک و شرکت‌های معدن و صنایع معدنی در رونق تولید

‌پیگیر بازگشت فولاد به چرخه تولید هستیم

پاتک فولادی دولت به تحریم های آمریکا

گرانی کم‌ سابقه سنگ آهن در بازار جهانی


محل تبلیغات شما

شارژ ۴۰ درصدی آهن اسفنجی برای اولین بار در کوره‌های ذوب القائی مجتمع فولاد صنعت بناب

برای اولین بار شارژ ۴۰ درصدی آهن اسفنجی در کوره های ذوب القائی مجتمع فولاد صنعت بناب انجام شد. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
دوشنبه ، ۱۲ آذر ۱۳۹۷
زمان : ۱۳:۰۴:۰۱

 

به نقل از روابط عمومی مجتمع فولاد صنعت بناب، سید اردشیر افضلی معاون بهره برداری این مجتمع از شارژ ۴۰ درصدی آهن اسفنجی در کوره‌های ذوب القائی این مجتمع خبر داد.
افضلی در خصوص شارژ آهن اسفنجی در کوره های ذوب القائی گفت : شارژ آهن اسفنجی در کوره های ذوب القائی این مجتمع برای اولین بار به میزان ۴۰ درصد با هدفگذاری انجام شده برای کاهش وابستگی به قراضه، افزایش سود دهی ، کاهش قیمت تمام شده بوده و کاهش توقفات ناشی از مواد اولیه برای کار مداوم هدف اصلی ماست .
وی این اقدام را ثمره اعتماد به مهندسین جوان این شرکت دانسته و اضافه کرد : این اقدام در واحد ذوب القائی با همت و تلاش شبانه روزی متخصصین جوان و با انگیزه این مجتمع انجام شده است که شایسته قدردانی هستند.
معاون بهره برداری مجتمع فولاد صنعت بناب به افزایش تولید کوره های ذوب القائی این مجتمع نسبت به سال گذشته اشاره کرد و افزود : در ۹ ماه سالجاری بیش از۱۰۰ هزارتن تولید در واحد ذوب کوره های القائی انجام شده است که نسبت به سال قبل افزایش داشته است.
اردشیر افضلی در پایان گفت : واحد ذوب القائی مجتمع فولاد صنعت بناب با ۴ ست کوره و با ظرفیت سالانه ۲۰۰ هزارتن در حال فعالیت است که شمش‌هایی در ابعاد ۱۵۰ در ۱۵۰ تولید می کند.
شایان ذکر است که مجتمع فولاد صنعت بناب در حال حاضر با ۷ خط نورد انواع مقاطع فولادی اعم از میلگرد، تیرآهن، نبشی و ناودانی به میزان ۲ میلیون ۴۵۰ هزار تن را با کیفیت بالا تولید و روانه بازار می‌کند و دو واحد ذوب القائی و قوس الکتریکی این مجتمع توان تولید سالانه ۶۰۰ هزار تن شمش را دارا هستند.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment