امروز سه شنبه ، ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
Tuesday 23rd of April 2019
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
بانک مرکزی چین برای ثبات نقدینگی عملیات بازار آزاد را لغو کرد

دستور بانک مرکزی هند به بانک‌های تجاری

آخرين وضعيت همكاری‌های بانكی با كنلون بانك چين

رشد چشمگیر سود فولای


محل تبلیغات شما

فرهنگ خدمات رسانی باید تقویت شود

مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل پیشین و جدید شرکت سایپایدک با حضور مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا و جمعی از مدیران ارشد این گروه در محل شرکت سایپایدک برگزار شد. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
چهارشنبه ، ۹ آبان ۱۳۹۷
زمان : ۱۵:۱۰:۱۸

 

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در این مراسم گفت: حوزه خدمات عرصه تخصصی و مهمی است که گروه سایپا به واسطه مسئولیتی که در قبال محصولات تولیدی خود دارد، باید بتواند خدمات شایسته‌ای به جامعه ارائه کند و بر این اساس باید بر روی مطالعه، آموزش و تجربه اندوزی در خصوص فرهنگ خدمت رسانی تمرکز بیشتری صورت گیرد تا این فرهنگ ارتقاء یابد.
دکتر محمدرضا سروش گفت: خدمت رسانی در صنعت خودرو با محدودیت‌هایی رو به رو است و انتظار می‌رود بحث آموزش در خدمات پس از فروش جدی گرفته شود و علاوه بر آموزش‌های فنی به مباحث رفتاری در برخورد با مشتریان بیشتر توجه شود.
مدیرعامل گروه سایپا افزود: محوری ترین اصل شرکت های خدمت رسان، عملکردهای رفتاری است و قبل از ارائه خدمات، نوع تعامل و برخورد و مواجهه با مشتریان ذهنیتی را در آنان ایجاد می‌کند که می تواند اثرات زیادی به دنبال داشته باشد. بنابراین فرهنگ خدمت رسانی باید به نحو شایسته ای تقویت شود.
مدیرعامل سایپا گفت: قیمت تمام شده خدمات، کیفیت خدمات و طراحی ابزارها و خدمات جدید از مواردی است که باید به صورت جدی دنبال شود چون که بازار خودرو تشنه خدمت با کیفیت است و اگر خدمات مناسبی ارائه شود مشتریان در پرداخت هزینه‌ها راغب‌تر هستند، بنابراین کیفیت خدمات ارائه شده بسیار اهمیت دارد.
سروش افزود: ظرفیت های ارزشمند شبکه خدمات پس از فروش گروه سایپا به عنوان سرمایه بی‌نظیر شرکت سایپایدک، وجود بیش از ۶۰۰ نمایندگی و ۴۵۰ عاملیت مجاز است که باید بتوانیم در سراسر کشور از این شبکه گسترده، بهره اقتصادی مناسب توام با رضایت مندی مشتریان کسب کنیم.
وی با اشاره به سابقه حضور طولانی مدیرعامل سایپایدک در این حوزه گفت: مدیرعامل سایپایدک تمامی ظرافت‌های کسب و کار را می‌داند و با توجه به سابقه، تخصص و اشراف به این حوزه انتخاب و معرفی شده است و انتظار می‌رود که با همکاری همه ارکان سازمان بتواند دغدغه‌های گروه سایپا در خدمات پس از فروش را کاهش دهد.
در پایان این مراسم از تلاش‌های اردشیر امینی مدیرعامل پیشین سایپایدک قدردانی و بهزاد پناهی به عنوان مدیرعامل جدید این شرکت معرفی شد.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment