امروز سه شنبه ، ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
Tuesday 23rd of April 2019
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
بانک مرکزی چین برای ثبات نقدینگی عملیات بازار آزاد را لغو کرد

دستور بانک مرکزی هند به بانک‌های تجاری

آخرين وضعيت همكاری‌های بانكی با كنلون بانك چين

رشد چشمگیر سود فولای


محل تبلیغات شما

رشد ۱/۵درصدی تولید در هفت‌ماهه نخست ۲۰۱۸

براساس گزارش ICSG، طی هفت‌ماهه نخست ۲۰۱۸ در مقایسه با مدت مشابه از سال ۲۰۱۷، تولید جهانی مس تصفیه‌شده با رشد ۱/۵درصدی همراه بود که در این میان، افزایش تولید از منابع معدنی حدود ۰/۵درصد گزارش شده، اما حجم تولید از قراضه و ضایعات، رشد ۶درصدی داشته است. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
چهارشنبه ، ۹ آبان ۱۳۹۷
زمان : ۱۵:۰۷:۰۸

 

براساس گزارش ICSG، طی هفت‌ماهه نخست ۲۰۱۸ در مقایسه با مدت مشابه از سال ۲۰۱۷، تولید جهانی مس تصفیه‌شده با رشد ۱/۵درصدی همراه بود که در این میان، افزایش تولید از منابع معدنی حدود ۰/۵درصد گزارش شده، اما حجم تولید از قراضه و ضایعات، رشد ۶درصدی داشته است.
در بررسی حجم تولید، چین به دلیل تداوم روند توسعه صنعت ذوب و پالایش، بزرگ‌ترین سهم از رشد جهانی را در دست داشت. تولید مس تصفیه‌شده شیلی به دلیل رشد ۳/۲درصدی کاتد SX-EW، حدود ۵درصد افزایش یافت. علاوه بر این، تولید مس تصفیه‌شده از کنسانتره شیلی نیز در پی بهبود سطح تولید شرکت دولتی کودلکو، رشد ۸درصدی را به ثبت رساند.
در اندونزی و ژاپن نیز سطح تولید در هفت‌ماهه نخست سال ۲۰۱۷ به دلیل وقفه‌های تولیدی کارگری و تعمیرات و نگهداری کاهش‌ یافته بود که طی دوره موردبررسی از سال جاری، بازیابی شد. تولید کاتد SX-EW در کشورهای جمهوری دموکراتیک کنگو و زامبیا نیز، افزایش یافت که در رشد جهانی بی‌تأثیر نبود.
با این وجود، تعطیلی واحد ذوب توتیکورین متعلق به شرکت ودانتای هند در ماه آوریل موجب افت ۲۲درصدی تولید مس تصفیه‌شده در این کشور آسیایی شد؛ علاوه بر این، تعطیلی ناشی از تعمیرات و نگهداری و مشکلات فنی تولید در واحدهای ذوب استرالیا، فیلیپین، لهستان و ایالات‌متحده نیز منجر به افت سطح تولید کاتد مس این کشورها شد.
طی بررسی منطقه‌ای، تولید مس تصفیه‌شده در آفریقا، آسیا و آمریکای لاتین، با رشد به‌ترتیب ۱۳، یک و ۴درصدی همراه بود درحالی‌که حجم تولید این فلز تصفیه‌شده در اروپا بدون تغییر ماند و در آمریکا شمالی و اقیانوسیه، افت ۴ و ۷ درصدی را به ثبت رساند.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment