امروز سه شنبه ، ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
Tuesday 23rd of April 2019
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
بانک مرکزی چین برای ثبات نقدینگی عملیات بازار آزاد را لغو کرد

دستور بانک مرکزی هند به بانک‌های تجاری

آخرين وضعيت همكاری‌های بانكی با كنلون بانك چين

رشد چشمگیر سود فولای


محل تبلیغات شما

کاهش شدید درآمد رنو پس از خروج از ایران

کاهش درآمد بیش از انتظار شرکت رنو در سه ماهه سوم ۲۰۱۸، ناشی از بحران در بازارهای نوظهور و کاهش روابط تجاری با ایران و همچنین سقوط ارزش ارز چندین بازار کلیدی این شرکت بوده است. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
پنجشنبه ، ۳ آبان ۱۳۹۷
زمان : ۱۷:۱۱:۱۹


به نقل از بلومبرگ، شرکت خودروسازی رنو به علت بحران در بازارهای نوظهور از ترکیه گرفته تا کاهش روابط تجاری با ایران و همچنین سقوط ارزش ارز چندین کشور کلیدی، یک کاهش درآمد، بیش از انتظار تحلیلگران را در سه ماهه سوم گزارش کرد.
پس از اینکه این خودروساز فرانسوی اعلام کرد تقاضا برای خودروهای این شرکت در ترکیه،آرژانتین و هند کاهش یافته و این وضعیت با خروج از ایران همراه شده است، ارزش سهام رنو به کمترین میزان در ۳ سال گذشته سقوط کرد. کاهش ارزش ارز کشورهایی نظیر برزیل و روسیهاز دیگر دلایل فشار بر این خودروساز بود.
همچنین رنو چشم‌انداز بازار در چین را نیز به علت رشد کند اقتصادی که فروش خودرو در این کشور را کم کرده، کاهش داده است.
این نتایج نشان می‌دهد که رنو تا چه میزان به کشورهای در حال توسعه به نسبت دیگرخودروسازان بزرگ وابسته است. روسیه بزرگ ترین بازار رنو و چین چهارمین بازار آن است.
همین باعث می‌شود این شرکت به علت تنش‌های تجاری میان آمریکا و چین و همچنین سیاست خارجی ترامپ که به اقتصادهای کوچک‌تر صدمه زده  است، در موقعیتی حساس قرار بگیرد. رنو مجبور شد تا تجارت با ایران را متوقف کند و تحویل خودرو این شرکت به ترکیه در ۳ ماه منتهی به سپتامبر نصف شد.
رنو اعلام کرد این شرکت از ابتدای سال میلادی جاری تقریبا ۱۰۰ هزار خودرو در ایران به فروش رسانده و اکنون به علت تحریم‌های آمریکا تحویل خودرو به این کشور متوقف شده است. کلاتیلد دلبوس، مدیر ارشد مالی این شرکت گفت رنو برای جبران توقف فروش به ایران، بازارهای دیگری در آفریقا نظیر آفریقای جنوبی یافته است.
درآمدهای شرکت رنو ۶ درصد کاهش یافته و به ۱۱.۵ میلیارد یورو رسیده است. این درحالی است که تحلیلگران درآمد ۱۲.۲ میلیارد یورویی را برای آن پیش‌بینی کرده بودند.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment