امروز پنجشنبه ، ۳۰ خرداد ۱۳۹۸
Thursday 20th of June 2019
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
افزایش چراغ خاموش قیمت فرآوده‌های لبنی

افزایش نرخ حمل و نقل نفت در خلیج فارس

اوپک به نفت ۶۰ تا ۷۰ دلاری راضی است

زنگنه: اروپایی‌ها برای خرید نفت همکاری نمی‌کنند


محل تبلیغات شما

فشار به هیئت مدیره سایپا برای تغییر مدیرعامل

شنیده‌ها حاکیست وزارت صنعت با فراخوان اعضای هیئت مدیره شرکت سایپا، دستور تشکیل فوری جلسه هیئت مدیره و انتخاب «س» به جای جهرودی به عنوان مدیرعامل را داده است. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
دوشنبه ، ۱۶ مهر ۱۳۹۷
زمان : ۱۵:۰۵:۲۳
منبع : تجارت‌نیوز

 

شنیده‌ها حاکیست وزارت صنعت با فراخوان اعضای هیئت مدیره شرکت سایپا، دستور تشکیل فوری جلسه هیئت مدیره و انتخاب «س» به جای جهرودی به عنوان مدیرعامل را داده است.
این در حالیست که رفتن شریعتمداری از وزارت صمت قطعی به نظر می‌رسد و به احتمال قوی شخص دیگری سکان وزارت صمت را بر عهده خواهد گرفت.
گفته می‌شود گزینه پیشنهادی وزارت صمت پیش از این مدیرعامل یکی از شرکت‌های خودروسازی بوده و مورد حمایت یکی از شرکت‌های بزرگ قطعه‌سازی کشور است که سودای انحصار در سر دارد و از بدهکاران اصلی بانکی هم محسوب می‌شود.
این گزینه در اسفند ماه سال ۹۴ نیز به عنوان گزینه مدیر عاملی سایپا معرفی شده بود ولی نتوانست سکان این گروه خودروسازی را به دست بگیرد و اکنون مجددا نام وی به عنوان گزینه مورد حمایت سیاسیون بر سر زبان‌ها افتاده است.
آنگونه که از شواهد امر پیداست چنانچه «س» موفق شود با فشار سیاسیون سکان گروه سایپا را به‌دست بگیرد با ارتباط نزدیکی که با یک شرکت بزرگ قطعه‌سازی دارد  انحصار در گروه سایپا شکل خواهد گرفت و  نه‌تنها مشکل این گروه حل نخواهد شد بلکه موجب خواهد شد دومین خودروساز بزرگ کشور که در سال‌های اخیر ضربه‌های بسیاری را از سیاسی‌کاری‌ها خورده است بر حاشیه‌هایش افزوده شود. از نگاه خیلی، پرونده جهرودی از لحاظ عملکردی مثبت و مورد حمایت کارکنان سایپاست ولی تلاش برای قربانی کردن او در اهداف سیاسی خاصی قرار دارد که به نفع صنعت کشور نیست.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment