امروز پنجشنبه ، ۳۰ خرداد ۱۳۹۸
Thursday 20th of June 2019
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
افزایش چراغ خاموش قیمت فرآوده‌های لبنی

افزایش نرخ حمل و نقل نفت در خلیج فارس

اوپک به نفت ۶۰ تا ۷۰ دلاری راضی است

زنگنه: اروپایی‌ها برای خرید نفت همکاری نمی‌کنند


محل تبلیغات شما

صعود پوند و دلار در برابر ارزهای آسیایی

علی رغم تزریق ارز به بازار توسط بانک مرکزی چین، یوان و شاخص های بورسی چین امروز کاهشی بودند. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
دوشنبه ، ۱۶ مهر ۱۳۹۷
زمان : ۱۴:۲۳:۴۴

 

به نقل از خبرگزاری فرانسه، بانک مرکزی چین اعلام کرده بود که بیش از ۱۰۰ میلیارد دلار ارز به بازار تزریق می‌کند اما با این حال ارزهای آسیایی نتوانستند در برابر همتایان غربی خود حرفی برای گفتن داشته باشند. با رسیدن بازده اوراق ۱۰ ساله وزارت خزانه داری آمریکا به بالاترین سطح ۷ سال اخیر، هر یورو به ۷.۹۲۲۱ یوان، هر پوند به ۹.۰۱۵۷ یوان و هر دلار به ۶.۸۸۶۱ یوان افزایش یافتند. شاخص (هانگ سنگ) بورس هنگ کنگ با ۰.۸ درصد کاهش به ۲۶۳۷۰.۸۹ واحد و شاخص (شانگهای کامپوزیت) بورس شانگهای با ۲.۴ درصد ریزش به ۲۷۵۲.۸۳ واحد رسیدند.
ین ژاپن، دیگر ارز جهانی آسیایی نیز در برابر ارزهای کشورهای غربی عقب نشست به گونه‌ای که هر دلار به ۱۱۳.۹۴ ین، هر یورو به ۱۳۰.۸۵ین و هر پوند به ۱۴۸.۹۰۴ ین رسید. بورس توکیو به دلیل تعطیلات ملی فعالیتی نداشت.
در سایر بورس‌های آسیایی، بورس سیدنی استرالیا بیش از یک درصد عقب نشست، بورس سنگاپور ۰.۵ درصد، بورس سئول ۰.۲ درصد و بورس تایوان ۰.۸ درصد ریزش داشتند.
هر یورو با اندکی کاهش به ۱.۱۵۱۸ دلار رسید اما هر پوند به ۱.۳۱۲۱ دلار افزایش یافت. در بازار نفت نیز هربشکه نفت (وست تگزاس اینترمدیت) با ۶۲ سنت کاهش به ۷۳.۷۲ دلار در هر بشکه و نفت خام برنت با ۹۶ سنت کاهش به ۸۳.۲۰ دلار رسید.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment