امروز چهارشنبه ، ۱ خرداد ۱۳۹۸
Wednesday 22nd of May 2019
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
تاکید بر همکاری‌های بانک مرکزی، گمرک و شرکت‌های معدن و صنایع معدنی در رونق تولید

‌پیگیر بازگشت فولاد به چرخه تولید هستیم

پاتک فولادی دولت به تحریم های آمریکا

گرانی کم‌ سابقه سنگ آهن در بازار جهانی


محل تبلیغات شما

یک میلیون و ۳۰۰هزار تن برنامه صادرات امسال ذوب آهن

برنامه ریزی امسال صادرات ذوب آهن اصفهان مادر صنعت فولاد کشور یک میلیون و ۳۰۰هزار تن محصول فولادی به خارج از کشور است. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
دوشنبه ، ۱۶ مهر ۱۳۹۷
زمان : ۱۳:۴۴:۱۵

 

مدیرعامل شرکت ذوب آهن اصفهان، تحریم های ظالمانه آمریکا را یکی از چالش های صادرات فولاد ایران برشمرد و گفت: در صورت مانع نشدن تحریم های ظالمانه آمریکا، برنامه پیش بینی شده صادرات امسال محقق می شود.
منصور یزدی زاده، ۱۴کشور دنیا را بازار هدف صادرات محصولات فولادی این شرکت دانست و افزود:صادرات این شرکت از ۱۳۲هزار تن در سال۹۲ به یک میلیون و ۱۹۸هزار تن در پارسال رسیده که نشانگر رشد چشمگیری است.
وی گفت:راه اندازی NGO های صادراتی برای از بین بردن قابلیت ردیابی موسسات مالی،بهره گیری از ظرفیت های بانک های خصوصی برای تبادلات مالی با افزایش حساسیت بر روی تراکنش های بانک های دولتی، عقد قراردادهای Barter با خریداران در بازارهای هدف در قالب واردات مواد اولیه در برابر صادرات محصول و ارائه مشوق های صادراتی به تولیدکنندگان از جمله راهکارهای مناسب برای مقابله باتحریم ها است.
مدیرعامل ذوب آهن ظرفیت واقعی تولید این شرکت فولادی را در صورت تامین منابع پایدار حدود چهار میلیون تن بیان کرد و گفت: کارگاه نورد ۶۵۰ذوب آهن اصفهان قابلبت تولید مقاطع سنگین را دارد و می تواند سالانه ۶۵۰هزار تن انواع ریل و مقاطع سنگین را تولید کند.
منصور یزدی زاده، میزان تولید محصولات فولادی طویل کشور را در پارسال هشت میلیون تن بیان کرد و افزود: ۳۰درصد آن در ذوب آهن اصفهان تولید می شود و این شرکت حدود ۶۶درصد بازار تیرآهن کشور را به خود اختصاص داده است.

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment