امروز پنجشنبه ، ۳۰ خرداد ۱۳۹۸
Thursday 20th of June 2019
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
افزایش چراغ خاموش قیمت فرآوده‌های لبنی

افزایش نرخ حمل و نقل نفت در خلیج فارس

اوپک به نفت ۶۰ تا ۷۰ دلاری راضی است

زنگنه: اروپایی‌ها برای خرید نفت همکاری نمی‌کنند


محل تبلیغات شما

مجتمع پتروپالایش مکران یک ابر پروژه است‌

استاندار هرمزگان گفت: مجتمع پتروپالایش مکران یک ابر پروژه ملی است که در شهرستان جاسک اجرایی خواهد شد. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
پنجشنبه ، ۱۲ مهر ۱۳۹۷
زمان : ۱۲:۵۷:۰۶

 ‌

فریدون همتی در آئین امضای قرارداد واگذاری زمین پروژه مجتمع پتروپالایش مکران در شهرک صنعتی جاسک، عنوان کرد: مجتمع پتروپالایش مکران یک ابر پروژه ملی است که در شهرستان جاسک اجرایی خواهد شد.
وی ادامه داد: این مجتمع که شامل پتروشیمی و پالایشگاه است، ۳۵۰ هزار بشکه ظرفیت تولید دارد و سرمایه گذاری بزرگی برای اجرای آن توسط بخش خصوصی انجام شده است.
استاندار هرمزگان افزود: این پروژه در کنار دیگر طرح های مهم ملی توسعه سواحل مکران همچون ایجاد پایانه صادرات نفت ایران، راه اندازی دو پالایشگاه نفت سنگین، ایجاد منطقه آزاد در جاسک و همچنین نیروگاه هزار و ۴۰۰ مگاواتی سیریک، تحول عظیمی را در شرق هرمزگان و حوزه مکران به وجود خواهند آورد.
همتی بیان کرد: این پروژه های بزرگ ملی، اشتغال بسیاری را ایجاد می کنند که اداره کل فنی و حرفه ای استان باید از هم اکنون با نیازسنجی، نیروهای ماهر بومی را جهت اشتغال در این پروژه ها تربیت کند.
وی گفت: با اجرای چنین پروژه های بزرگی با استفاده از توانمندی نیروهای داخلی، نشان خواهیم داد که توطئه های دشمنان نمی تواند ما را دچار مشکل کند.
استاندار هرمزگان بر لزوم کاهش تشریفات اداری و تسریع در صدور مجوزهای سرمایه گذاری برای اجرای پروژه ها تاکید و اظهار کرد: باید برای سرمایه گذاران فرش قرمز پهن کنیم و در استان هرمزگان نیز مجموعه دستگاه های اجرایی باید با جدیت در کنار و همراه سرمایه گذاران باشند تا کارها به سرعت انجام شود.
همتی خاطرنشان کرد: خوشبختانه برای اجرای پروژه مجتمع پتروپالایش مکران در شهرک صنعتی جاسک، دستگاه‌های مختلف استانی و ملی کمک کردند تا فرآیند کار به سرعت انجام شود و امروز به مرحله واگذاری زمین به سرمایه گذار این پروژه رسیده‌ایم.
در پایان این نشست، قرارداد واگذاری زمین پروژه مجتمع پتروپالایش مکران در شهرک صنعتی جاسک میان شرکت شهرک های صنعتی هرمزگان و سرمایه گذار این پروژه امضا شد.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment