امروز چهارشنبه ، ۱ خرداد ۱۳۹۸
Wednesday 22nd of May 2019
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
تاکید بر همکاری‌های بانک مرکزی، گمرک و شرکت‌های معدن و صنایع معدنی در رونق تولید

‌پیگیر بازگشت فولاد به چرخه تولید هستیم

پاتک فولادی دولت به تحریم های آمریکا

گرانی کم‌ سابقه سنگ آهن در بازار جهانی


محل تبلیغات شما

روسیه و هند به سمت حذف دلار از مبادلات دوجانبه حرکت می‌کنند

به عقیده کارشناسان یکی از موثرترین راهکارهای افزایش مبادلات بین مسکو و دهلی، استفاده از روبل و روپیه در مبادلات دوجانبه است. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
یکشنبه ، ۲۵ شهریور ۱۳۹۷
زمان : ۱۷:۱۴:۳۹

 

به نقل از راشا تودی، یوری بوریسوف- معاون نخست وزیر روسیه گفت: در سال‌های اخیر روابط دوجانبه هند و چین دائما رو به افزایش بوده است و امیدوارم بتوانیم به سطح هدفگذاری شده ۳۰ میلیارد دلار در سال طی سال‌های پیش رو برسیم. بوریسوف گفت: حتی در صورت رسیدن به این رقم، حجم مبادلات در مقایسه با ۱۰۰ میلیارد دلار روابط تجاری چین و روسیه رقم کمی است.
به گفته معاون نخست وزیر روسیه، دو کشور نسبت به افزایش سطح مبادلات دو جانبه خود علاقه مند هستند و قرارداد مبادلات پولی دوجانبه که بین دو کشور جریان دارد باعث شده است تا ۲۰ درصد صادرات روسیه به هند و ۲۱ درصد واردات روسیه از هند به روبل انجام گیرد.
به گفته بوریسوف- هند و روسیه روابطی استراتژیک با یکدیگر دارند و این روابط در طول زمان تقویت شده است. هند یکی از بزرگ ترین خریداران تسلیحاتی روسیه است و تاکنون ۶۵ میلیارد دلار قرارداد خرید اسلحه از روسیه امضا کرده است.
دو کشور پیش از این نیز راه‌های دور زدن دلار را بررسی کرده بودند که یکی از آن‌ها استفاده از ارز سومی نظیر دلار سنگاپور در مبادلات دوجانبه بوده است. بانک‌های (اسبر بانک) و (ویجایا بانک) و یک بانک هندی از سوی دو کشور مامور شده‌اند راه‌های افزایش استفاده از ارزهای ملی در مبادلات بین دو کشور را بررسی کنند.

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment