امروز چهارشنبه ، ۱ خرداد ۱۳۹۸
Wednesday 22nd of May 2019
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
تاکید بر همکاری‌های بانک مرکزی، گمرک و شرکت‌های معدن و صنایع معدنی در رونق تولید

‌پیگیر بازگشت فولاد به چرخه تولید هستیم

پاتک فولادی دولت به تحریم های آمریکا

گرانی کم‌ سابقه سنگ آهن در بازار جهانی


محل تبلیغات شما

نرخ خرید تضمینی گندم تعیین شد

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: نرخ خرید تضمینی گندم در شهریورماه به قیمت هر کیلو یک هزار و ۵۸۷ تومان اعلام شد که به موقع و مناسب است. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
یکشنبه ، ۲۵ شهریور ۱۳۹۷
زمان : ۱۶:۴۱:۲۴

 

عبدالله حاتمیان درباره درخواست افزایش قیمت خرید تضمینی گندم توسط گندم کاران اظهار داشت: نرخ خرید تضمینی گندم در شهریورماه به قیمت هر کیلو ۱۵۸۷ تومان اعلام شد که به موقع و مناسب است.
عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رشد قیمت خرید تضمینی گندم در سال آینده قابل قبول است، گفت: دولت در مقابل اجازه نداده که هزینه‌های کشاورز مانند خرید کود، تراکتور و نهادهای دولتی افزایش پیدا کند.
نماینده مردم درگز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: کشاورزان در حال تدارک نهاده‌ها هستند و در صورتی که قیمت خرید تضمینی مناسب نباشد رغبتی برای تولید ندارد و میزان برداشت کاهش پیدا می‌کند.
وی ادامه داد: جلوگیری از واردات گندم را بازار تنظیم می کند و با توجه به افزایش قیمت دلار امکان واردات گندم ارزان قیمت و فروش آن در قالب خرید تضمینی وجود ندارد و همچنین به دلیل اینکه کشورهای دیگر گندم ارزان‌تری تولید می‌کنند صادرات به آنها صرفه اقتصادی ندارد.
این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در پایان با تاکید بر اینکه اقدام دولت در زمینه اعلام به هنگام خرید تضمینی گندم جای تقدیر دارد، خاطرنشان کرد: بیش از ۵۰ درصد از مطالبات سال جاری گندم کاران پرداخت شده از دولت مردان در خواست داریم تا مطالبات گندم‌کاران هرچه سریع‌تر پرداخت شود تا بتوانند برای سال زراعی جدید آمادگی داشته باشند.

 

 

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment