امروز پنجشنبه ، ۳۰ خرداد ۱۳۹۸
Thursday 20th of June 2019
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
افزایش چراغ خاموش قیمت فرآوده‌های لبنی

افزایش نرخ حمل و نقل نفت در خلیج فارس

اوپک به نفت ۶۰ تا ۷۰ دلاری راضی است

زنگنه: اروپایی‌ها برای خرید نفت همکاری نمی‌کنند


محل تبلیغات شما

درخواست جلسه فوری سندیکای صنایع آلومینیوم با وزیر صمت

سندیکای صنایع آلومینیوم با ارسال نامه‌ای به شریعتمداری، خواستار برگزاری جلسه فوری با ایشان به منظور بهبود فضای کسب و کار این صنعت شدند. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
یکشنبه ، ۲۵ شهریور ۱۳۹۷
زمان : ۱۶:۳۶:۴۳

 

سندیکای صنایع آلومینیوم ایران با ارسال نامه‌ای به محمد شریعتمداری - وزیر صنعت، معدن و تجارت، خواستار برگزاری جلسه فوری با ایشان به منظور بهبود فضای کسب و کار صنعت آلومینیوم شدند. متن این نامه به شرح زیر است؛

جناب آقای دکتر شریعتمداری
وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت

باسلام
    احتراما، پیرو نامه‌های قبلی مبنی بر بیان مشکلات، پیشنهادات و تقاضای وقت ملاقات حضوری، علیرغم پیگیری‌های متمادی انتظار میرفت تا وزیر محترم صنعت با شنیدن صحبت‌های نمایندگان صنعت آلومینیوم، بخشی از مسائل و مشکلات این صنعت را مرتفع می‌نمودید، اما متاسفانه با ارجاع مکاتبات این تشکل به معاونت‌های محترم و عدم توجه به پیشنهادات و تشکلها نظرات کارشناسان منجر به اتخاذ تصمیماتی غیر کارشناسی گردید که هم صنایع بالادستی و هم صنایع پایین دستی را با مشکل توزیع و تامین مواد اولیه مواجه نمود و در این وانفسای تحریمهای بین المللی خارجی اکثر پتانسیل تشکلها و صنایع بیشتر بر دفع تحریمهای داخلی متمرکز گردیده. جناب آقای دکتر شریعتمداری متأسفانه اتخاذ تصمیمات برای یک صنعت و تعمیم آن به سایر صنایع بدون در نظر گرفتن توان تولید داخل و یا شرایط تامین مواد اولیه آن جز ایجاد تنش بیشتر راه به جایی نخواهد برد. همانگونه که مصوبات غیر کارشناسی پی در پی معاونت محترم معدن و صنایع معدنی که في الواقع برای کل صنایع اتخاذ می‌گردد به جای تسهیل امور تولید بیشتر بر مشکلات صنایع افزوده و همین تتمه تولید و اشتغال این صنعت را به مخاطره انداخته است.
همانگونه که مستحضرید بر اساس قانون بهبود فضای کسب و کار مقرر است تا در جهت تسهیل امور تولید، نظرات انجمنها و تشکلهای تخصصی اتخاذ و متناسب با آن اتخاذ تصمیم گردد لیکن آنچه که به نظر می‌رسد این قانون هم همچون بسیاری از قوانین بیشتر جنبه تبلیغاتی به خود گرفته تا جامع عمل، علیرغم توصیه‌های مکرر کارشناسان این صنعت تصمیمات اخیر وزارت صنعت هیچگونه سنخیتی با نظرات و پیشنهادات کارشناسی نداشته و با یکجانبه نگری اتخاذ می‌گردد و بیشتر جنبه نمایش رفع مسئولیت داشته تا رفع مشکلات صنایع آلومينيوم. با توجه به شرایط حاد صنایع آلومینیوم که در آستانه بحرانهای کارگری و تولید قرار گرفته مستدعی است دستور فرمایید در جلسه حضوری مسائل و مشکلات این صنعت و پیشنهادات سندیکا که طی مکاتبات قبلی به استحضار رسید بررسی و با اتخاذ تصمیمات قابل اجرا و لازم الاجرا از همین میزان تولید داخلی حمایت فرمائید.

با تشکر
سندیکای صنایع آلومینیوم ایران
 دبیر - رضایی

 

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment