امروز پنجشنبه ، ۳۰ خرداد ۱۳۹۸
Thursday 20th of June 2019
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
افزایش چراغ خاموش قیمت فرآوده‌های لبنی

افزایش نرخ حمل و نقل نفت در خلیج فارس

اوپک به نفت ۶۰ تا ۷۰ دلاری راضی است

زنگنه: اروپایی‌ها برای خرید نفت همکاری نمی‌کنند


محل تبلیغات شما

نظر عضو هیات‌مدیره اتحادیه طلا و جواهر در مورد سکه ۴ میلیون تومانی

کشتی آرای اظهار داشت: افزایش نرخ ارز خود تحت تاثیر اظهارنظرهای سیاسی و رفتن رییس‌جمهور به مجلس قرار گرفت. از سویی قیمت طلای جهانی هم با افزایش ۸ دلار همراه بوده که این دو عامل در افزایش قیمت سکه موثر بودند. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
چهارشنبه ، ۷ شهریور ۱۳۹۷
زمان : ۰۱:۳۵:۳۱

 

محمد کشتی‌آرا، در مورد افزایش قیمت سکه و عبور آن از مرز ۴ میلیون تومان گفت: از دیروز نرخ دلار از ۱۰ هزار و پانصد تومان شروع شد و تا ۱۰ هزار و نهصد تومان ادامه یافت و امروز هم این نرخ  به ۱۱ هزار تومان رسید که عامل اصلی افزایش سکه نیز همین موضوع است.
وی ادامه داد: البته افزایش نرخ ارز خود تحت تاثیر اظهارنظرهای سیاسی و رفتن رییس‌جمهور به مجلس قرار گرفت. از سویی قیمت طلای جهانی هم با افزایش ۸ دلار همراه بوده که در افزایش قیمت سکه موثر است.
کشتی ‌آرای با اشاره به نرخ انواع سکه گفت: قیمت سکه با تصویر امام از قیمت ۳ میلیون و هشتصدو بیست تومان شروع و در حال‌حاضر به ۴ میلیون و شصت هزار تومان رسیده است. همچنین قیمت نیم‌سکه یک میلیون و هشتصدوپنجاه هزار تومان، ربع سکه نهصدو هشتادویک هزار تومان، سکه یک‌گرمی پانصدوشانزده هزار تومان است. قیمت هرگرم طلای ۱۸ عیار نیز با افزایش ۸ هزار تومانی به ۳۰۷هزارو پانصد تومان رسیده است.
وی در مورد تاثیر سکه‌های پیش‌فروش بانک مرکزی گفت: متاسفانه سکه‌های پیش‌فروش شده برخلاف پیش‌بینی‌ها وارد بازار نشده است که در صورت ورود می‌توانست تاثیر مثبت داشته باشد.

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment