امروز یکشنبه ، ۲۴ آذر ۱۳۹۸
Sunday 15th of December 2019
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
تسویه حساب در سامانه نیما شرط اجازه صادرات معدنی‌ها از اول دی

آمار تولید آهن و فولاد ایران در هشت ماهه ۹۸ منتشر شد

تعطیلی واحدهای ذوب چین به دلیل هزینه‌های بالا

قیمت‌گذاری بخش بزرگی از مسِ جهان در چین


محل تبلیغات شما

قیمت دام زنده تابع عرضه و تقاضاست

معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران گفت: قیمت دام تابعی از عرضه و تقاضا و متاثر از هزینه های دامداران برای انتقال دام به مراکز استان ها است. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
چهارشنبه ، ۳۱ مرداد ۱۳۹۷
زمان : ۱۵:۱۰:۴۰

 

عباس اکبری شریف، معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران  در بازید از مراکز عرضه دام به مناسبت عید سعید قربان افزود: با توجه به همکاری‌های بسیار خوبی که میان سازمان میادین شهرداری، جهاد کشاورزی و سازمان دامپزشکی وجود دارد در ۲ ماه اخیر اقدامات بسیار خوبی در خصوص عرضه دام به مناسبت عید قربان انجام گرفته است. اکنون ظرفیت بسیار خوبی در استان تهران چه از نظر منابع دام های عشایری استان تهران و سایر استان‌ها وجود دارد.  
وی گفت: نزدیک به ۵۰ تا ۶۰ هزار راس دام برای استان تهران تدارک دیده ایم. خوشبختانه دام به اندازه کافی در اختیار داریم. قیمت‌ها با توجه به تابعی از عرضه و تقاضا و همچنین تصمیم‌گیری ستاد تنظیم بازار گرفته شده این در حالیست که بخشی از قیمت ها تحت تاثیر هزینه هایی است که دامداران از استان های مختلف برای انتقال دام به مراکز استان ها صرف می کنند.
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی افزود: با توجه به هم افزایی بسیار خوبی که میان سازمان میادین شهرداری، دامپزشکی و جهادکشاورزی وجود دارد برای سال‌های آینده برنامه های خوبی در دست اجرا داریم تا بتوانیم نظر مردم را بخوبی جلب کنیم و شرایط را در همه بخش ها بهبود بخشیم.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment