امروز شنبه ، ۴ اسفند ۱۳۹۷
Saturday 23rd of February 2019
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
دلیل گرانی طلا و سکه

واکنش رئیس بانک مرکزی به نوسانات نرخ ارز

فروش اینترنتی سایپا هر روز انجام می‌شود؛ روزانه حدود ۴۰۰ دستگاه

هدف‌گذاری ۱.۵ میلیون تنی را در تولید آلومینیوم داریم


محل تبلیغات شما

معاملات قراضه مجددا بهای بیلت سی آی اس را پایین کشید

با توجه به اوضاع بازار قراضه، تمایلات برای واردات بیلت از منطقه سی آی اس تضعیف شده و سطح معاملات پایین آمده است. سطح عملیاتی برای بیلت این منطقه با ۵ دلار کاهش به ۵۰۰ تا ۵۰۵ دلار در هر تن فوب رسیده است و تنها معاملاتی را در شمال آفریقا به ثبت رسانده است، در حالیکه ترک ها تنها در محدوده ۵۰۵ دلار در هر تن سی اف آر حاضر به خرید هستند. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
چهارشنبه ، ۲۰ تیر ۱۳۹۷
زمان : ۲۱:۵۹:۱۸
منبع : پلنر

 

پس از معاملات دیروز، امروز یک محموله جدید در بازار قراضه وارداتی ترکیه خریداری شد که بهای این نهاده تولید را باز هم کاهش داد. در این معامله یک محموله قراضه کانادایی متشکل از ۲۵ هزار تن قراضه ۹۰ درصد و ۲۵ هزار تن قراضه شرد برای تحویل آگوست به قیمت میانگین ۳۵۰/۵ دلار در هر تن سی اف آر خریداری شد. با توجه به این قیمت، برآورد بهای قراضه ۸۰ درصد وارداتی ترکیه طبق انتظار خریداران به ۳۴۰/۵ دلار در هر تن سی اف آر رسید که ۳ دلار کاهش را نسبت به سطوح قبلی نشان می دهد.
خریداران ترک با توجه به شرایط فعلی بازار میلگرد، خواهان دستیابی به قیمت های زیر ۳۴۰ دلار از آمریکا و اروپا هستند. این در حالیست که هنوز نیاز قراضه آگوست فولادسازان ترک تامین نشده است.
با توجه به اوضاع بازار قراضه، تمایلات برای واردات بیلت از منطقه سی آی اس تضعیف شده و سطح معاملات پایین آمده است. سطح عملیاتی برای بیلت این منطقه با ۵ دلار کاهش به ۵۰۰ تا ۵۰۵ دلار در هر تن فوب رسیده است و تنها معاملاتی را در شمال آفریقا به ثبت رسانده است، در حالیکه ترک ها تنها در محدوده ۵۰۵ دلار در هر تن سی اف آر حاضر به خرید هستند.  
قیمتهای بیلت از سوی ایران نیز در محدوده ۴۹۰ تا ۴۹۵ دلار در هر تن فوب شنیده می‌شوند، اگرچه هیچکدام از شرکتها در این محدوده معامله‌ای را به ثبت نرسانده‌اند. بنا بر اطلاعات منابع پلنر، فولاد خوزستان هفته گذشته یک محموله را به مقصد امارات به قیمت ۵۰۰ دلار در هر تن فوب به فروش رسانده است، اما در هفته جدید هنوز معاملاتی شنیده نشده است.

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment