امروز شنبه ، ۴ اسفند ۱۳۹۷
Saturday 23rd of February 2019
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
دلیل گرانی طلا و سکه

واکنش رئیس بانک مرکزی به نوسانات نرخ ارز

فروش اینترنتی سایپا هر روز انجام می‌شود؛ روزانه حدود ۴۰۰ دستگاه

هدف‌گذاری ۱.۵ میلیون تنی را در تولید آلومینیوم داریم


محل تبلیغات شما

کاهش بیش از ۱۲۰ هزار تومانی قیمت سکه

قیمت انواع سکه امروز در بازار تهران با افت محسوسی مواجه شد به طوری که نرخ سکه تمام بهار آزادی طرح جدید بیش از ۱۲۰ هزار تومان کاهش یافت. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
یکشنبه ، ۲۷ خرداد ۱۳۹۷
زمان : ۱۴:۲۶:۰۴

 

قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید (امامی) امروز یکشنبه بیست و هفتم خرداد ماه در بازار تهران با ۱۲۳ هزار و ۵۰۰ تومان کاهش نسبت به پنج شنبه گذشته، ۲ میلیون و ۳۲۵ هزار تومان تعیین شد.
همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با ۸۰ هزار تومان افت نسبت به پنج شنبه گذشته، ۲ میلیون و ۳۰۳ هزار تومان داد و ستد شد. از سویی دیگر، امروز در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی با ۴۷ هزار تومان کاهش قیمت نسبت به مدت مشابه، یک میلیون و ۱۸۷ هزار تومان و هر قطعه ربع بهار آزادی نیز با ۲۳ هزار تومان افت نسبت به پنج شنبه گذشته ۶۸۲ هزار تومان معامله شد.
بر اساس این گزارش، هر قطعه سکه گرمی با ۱۲ هزار تومان کاهش ۳۹۴ هزار تومان معامله شد و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با ۲ هزار و ۴۳۰ تومان افت ۲۰۶ هزار و ۵۰۰ تومان قیمت خورد.
با این حال بر اساس اعلام بانک مرکزی، قیمت هر دلار آمریکا با ۷ تومان افزایش نسبت به پنج شنبه گذشته ۴ هزار و ۲۳۹ تومان تعیین شد. افزون بر این، نرخ هر یورو نیز با ۷۵ تومان افت به ۴ هزار و ۹۱۸ تومان رسید و هر پوند نیز با ۳۸ تومان کاهش ۵ هزار و ۶۲۶ تومان قیمت‌گذاری شد.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment