امروز پنجشنبه ، ۳۰ خرداد ۱۳۹۸
Thursday 20th of June 2019
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
افزایش چراغ خاموش قیمت فرآوده‌های لبنی

افزایش نرخ حمل و نقل نفت در خلیج فارس

اوپک به نفت ۶۰ تا ۷۰ دلاری راضی است

زنگنه: اروپایی‌ها برای خرید نفت همکاری نمی‌کنند


محل تبلیغات شما

محدودیت سهمیه کلاف ورق گرم در بازار داخلی ترکیه

تقاضای خرید کلاف ورق گرم از CIS در بازار ترکیه بالاست چرا که خریداران در دور قبلی خرید به دلیل محدود بودن سهمیه‌های فروش نتوانستند محصول مورد نیاز خود را تامین نمایند. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
پنجشنبه ، ۲۴ خرداد ۱۳۹۷
زمان : ۱۳:۵۱:۱۰

 

به نقل از متال اکسپرت، بازار کلاف ورق گرم ترکیه در شرایط کنونی فعال است و خریدارنی که ذخیره کافی در انبارها ندارند، به دنبال یافتن محصولات داخلی و وارداتی برای تامین نیاز خود هستند. فروش‌های موفق صادراتی کلاف ورق گرم نیز مزید بر علت شده است. تامین کنندگان کلاف ورق گرم در این شرایط با افزایش قیمت‌های پیشنهادی بازار را محک می‌زنند.
پس از چند دور افزایش قیمت در آخرین معاملات کلاف ورق گرم در محدوده ۵۸۰ تا ۵۹۰ دلار تحویل کارخانه مبدا و بارگیری در ماه آگوست به فروش رسید. ذخایر کلاف ورق گرم نوردکارها پایین می‌باشد و درخواستهای خرید آنها افزایش یافته است. پیشنهادهای جدید فروش فولادسازان در محدوده ۶۱۰ تا ۶۱۵ دلار تحویل کارخانه مبدا است اما حاضر به پذیرش ۶۰۰ تا ۶۰۵ دلار نیز هستند.
تقاضای خرید کلاف ورق گرم از CIS نیز در بازار ترکیه بالاست چرا که خریداران در دور قبلی خرید به دلیل محدود بودن سهمیه‌های فروش نتوانستند محصول مورد نیاز خود را تامین نمایند. شرکت NLMK روسیه که تناژ چندانی برای عرضه به بازار نداشت عمدتاً ۵۸۰ دلار CFR پیشنهاد می‌دهد و محموله‌های کوچک نیز به قیمت ۵۸۵ دلار CFR به فروش رسیده است.
شرکت METINVEST اوکراین محصول خود را در محدوده ۵۷۰ تا ۵۷۵ دلار CFR عرضه کرد که البته به نظر می‌رسد در زمان مذاکره تخفیف‌هایی ارایه کند.
عامل حمایتی دیگر بهای کلاف ورق گرم در ترکیه فروش‌های صادراتی مطلوب به اروپا است که برای محموله2های تناژ متوسط در محدوده ۵۷۰ تا ۵۸۵ دلار FOB به اسپانیا و آلمان بوده است. پیشنهاد فروش جدید صادر کننده‌های ترکیه به این بازار ۵۹۰ تا ۶۰۰ دلار FOB می‌باشد.

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment