امروز شنبه ، ۲۹ دی ۱۳۹۷
Saturday 19th of January 2019
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
پیش بینی تولید ۴ میلیون بشکه نفت در لایحه بودجه سال ۹۸

استرالیا در انتظار ذخیره مس تازه

آیا تورم مسکن گریبان اجاره‌نشین‌ها را نیز خواهد گرفت؟

مدیر عامل بانک جی پی مورگان آمریکا ۳۱ میلیون دلار پاداش گرفت


محل تبلیغات شما

تقویت ارزش دلار، طلا را گران کرد

به دنبال افزایش سوددهی اوراق قرضه خزانه داری آمریکا و تقویت ارزش دلار، قیمت طلا پس از رسیدن به پایین ترین رقم سال جاری در جلسه گذشته، امروز با افزایش مواجه بود. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
چهارشنبه ، ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
زمان : ۲۰:۵۷:۰۰

 

قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۳۴ درصد افزایش به ۱۲۹۴ دلار و ۹۱ سنت رسید. قیمت فلز زرد دیروز ۱.۷ درصد کاهش داشت و به رقم ۱۲۸۸ دلار و ۳۱ سنت رسید که پایین‌ترین رقم سال جاری میلادی محسوب می‌شد. قیمت طلای آمریکا نیز امروز ۰.۲۴ درصد رشد داشت و به ۱۲۹۳ دلار و ۴۰ سنت رسید.
افزایش میزان سوددهی اوراق قرضه ۱۰ ساله دولت آمریکا به بالای ۳ درصد موجب سیدن ارزش دلار به نزدیکی بالاترین رقم ۵ ماه گذشته شده است. پس از انتشار گزارشی از افزایش میزان هزینه‌های مصرفت کننده در اقتصاد آمریکا که سبب رشد ارزش دلار به بالاترین رقم خود در سال جاری میلادی شد، میزان سوددهی اوراق قرضه ۱۰ ساله خزانه داری آمریکا روز سه شنبه به بالاترین رقم در طی حدود ۷ سال گذشته رسید.
لری کودلوف، مشاور اقتصادی کاخ سفید گفته، آمریکا به دنبال انعقاد یک موافقتنامه تجاری با چین است.
کره شمالی هم روز چهارشبه با تحریک آمیز خواندن رزمایش های نظامی مشترک کره جنوبی و آمریکا، تردیدهایی را در مورد انجام نشست بی سابقه رهبران پیونگ یانگ و واشنگتن که برای ماه آینده برنامه ریزی شده ایجاد کرد.
فلسطینیان دیروز پیکر ده‌ها شهید اعتراضات خونین نوار غزه را به خاک سپردند. نظامیان اسرائیلی در مرز نوار غزه ۶۰ فلسطینی معترض به گشایش سفارت آمریکا در بیت المقدس را به شهادت رساندند.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment