امروز شنبه ، ۲۹ دی ۱۳۹۷
Saturday 19th of January 2019
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
پیش بینی تولید ۴ میلیون بشکه نفت در لایحه بودجه سال ۹۸

استرالیا در انتظار ذخیره مس تازه

آیا تورم مسکن گریبان اجاره‌نشین‌ها را نیز خواهد گرفت؟

مدیر عامل بانک جی پی مورگان آمریکا ۳۱ میلیون دلار پاداش گرفت


محل تبلیغات شما

قول نوبخت برای تامین دلار ۴۲۰۰ تومانی همه متقاضیان واقعی

نوبخت گفت: برخی گروههای نیازمند به ارز ، با رقم فعلی تعیین شده با ارز ۴۲۰۰ تومان قادربه رفع نیاز خود نیستند و ازآنجا که ما هیچ بازار قانونی و رسمی غیر از بازار فعلی را به رسمیت نمی شناسیم ، بنابراین ما موظف به تامین نیاز این گروهها نیز هستیم. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
یکشنبه ، ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
زمان : ۲۲:۰۲:۴۹

 

رئیس سازمان برنامه بودجه از تراز مثبت ارزی ایران و مازاد ۴۰ میلیارد دلاری این ذخیره در کشور خبر داد و با اشاره به اینکه طبق اعلام صندوق بین المللی پول رقم ذخیره ارزی ایران ۱۰۸ میلیارد دلار است افزود: این در حالیست که سال گذشته این رقم ۹۵ میلیارد دلار بوده است.
محمدباقر نوبخت با اشاره به تلاش دولت برای ایجاد ثبات در بازار ارز کشور گفت: مشکلات فعلی در بازار ارز برای ساماندهی این بازار است.
رئیس سازمان برنامه و بودجه افزود: تبدیل پول به ارز از جانب مردم وخرید بازارهای خارجی ، هر کشوری را با هر میزان ذخایر ارزی دچار مشکل خواهد کرد. بنابراین با توجه به شرایط فعلی کشور ما نیازمند همراهی مردم هستیم.
نوبخت با اشاره به فعالیت سامانه نیما بانک مرکزی و تعریف همه گروه های نیازمند به ارز در این سامانه ادامه داد: نیازبرخی از متقاضیان ارز هنوز به سامانه وارد نشده است که ما باید نیاز آنها را تامین کنیم وجلسات فعلی برای تعیین شدن وضعیت این گروهها است.
وی افزود: برخی از گروههای نیازمند به ارز ، با رقم فعلی تعیین شده با ارز ۴۲۰۰ تومان قادربه رفع نیازهای خود نیستند و ازآنجا که ما هیچ بازار قانونی و رسمی غیر از بازار فعلی را به رسمیت نمی شناسیم ، بنابراین ما موظف به تامین نیاز این گروهها نیز هستیم و درتلاشیم تا این مشکلات راهم بزودی حل کنیم.
رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به گذر موفقیت آمیز دولت از نوسان فعلی ایجاد شده در بازار ارز گفت: ما این اطمینان را می دهیم که بانک مرکزی نیاز واقعی مردم و فعالان اقتصادی به ارز را تامین خواهدکرد.
نوبخت با اشاره به جلسات مستمر دولت در جهت سیاست های جدید ارزی افزود: در سیاست های جدید ارزی ما مصمم به انتقال ارز حاصل از صادرات کالا به وارد کنندگان از طریق شبکه هستیم.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment