امروز یکشنبه ، ۴ فروردین ۱۳۹۸
Sunday 24th of March 2019
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
پیش‌بینی ارزهای عمده بین المللی

آغاز عملیات معدن زیرزمینی چوکویی کاماتا از اواسط ۲۰۱۹

بازدید رئیس هیات‌مدیره شرکت مس از معدن مس درآلو

وعده ۹ ماهه سایپا به مشتریان ساندرو


محل تبلیغات شما

اسلب صادراتی برزیل بالاتر از ۶۰۰ دلار

قیمتهای بالای محصولات تخت در آمریکا باعث شد بیشتر تولیدکننده‌ها، بازار آمریکای شمالی را هدف بگیرند. قیمتهای کنونی برزیلی‌ها در بازارهای دیگر مانند جنوب شرق آسیا مورد قبول نبود و با استقبال مشتریان مواجه نشد. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
دوشنبه ، ۲۷ فروردین ۱۳۹۷
زمان : ۱۸:۲۹:۴۸

 

در هفته منتهی به ۱۳ آوریل، اسلب صادراتی برزیل با ۲۰ دلار افزایش نسبت به یک هفته قبل به ۶۰۰ تا ۶۱۰ دلار بر تن FOB رسید. به نقل از فعالان بازار، برزیلی‌ها به دنبال پیشنهادهای ۶۲۰ دلار بر تن برای محصولات تحویل ماه ژوئن هستند و به ۶۰۰ دلار FOB اکتفاء نخواهند کرد.
قیمتهای بالای محصولات تخت در آمریکا باعث شد بیشتر تولیدکننده‌ها، بازار آمریکای شمالی را هدف بگیرند. قیمتهای کنونی برزیلی‌ها در بازارهای دیگر مانند جنوب شرق آسیا مورد قبول نبود و با استقبال مشتریان مواجه نشد.
اروپایی‌ها نیز چنین قیمتهایی را غیر قابل قبول می‌دانند و ترکها به دلیل عدم اطمینان از تقاضای محصولات نهایی در بازار داخلی خود، خرید اسلب را فعلا متوقف کرده‌ا‌ند.
به نقل از یکی از منابع بازار، در ماه جاری تصميم‌گیری بسیار مشکل است چرا که اختلاف قیمت اروپا و آمریکا بسیار بالاست و فولادسازهای برزیلی قیمتهای بازار آمریکا را به عنوان مرجع قیمت‌گذاری و پیشنهاد به دیگر بازارها قرار داده‌اند.

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment