امروز یکشنبه ، ۴ فروردین ۱۳۹۸
Sunday 24th of March 2019
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
پیش‌بینی ارزهای عمده بین المللی

آغاز عملیات معدن زیرزمینی چوکویی کاماتا از اواسط ۲۰۱۹

بازدید رئیس هیات‌مدیره شرکت مس از معدن مس درآلو

وعده ۹ ماهه سایپا به مشتریان ساندرو


محل تبلیغات شما

بخشنامه‌های بانک مرکزی مردم را بیشتر به بازار ارز می‌کشد

عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که بخشنامه‌های محدودکننده بانک مرکز نتیجه عکس دارد و مردم را بیشتر به بازار ارز می‌کشد. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
چهارشنبه ، ۲۳ اسفند ۱۳۹۶
زمان : ۱۴:۰۹:۱۲
منبع : خانه ملت

 

ولی داداشی، با اشاره به نوسانات بازار ارز در چند ماه اخیر بیان داشت: تلاطم تنها در بازار ارز نیست و شاهد رکود و نوسان در دیگر بازارهای اقتصادی هستیم، در ماه‌های اخیر در بازار مسکن رکود را تجربه کردیم و تولیدکنندگان نتایج خوبی در بازار نگرفتند.
عضو هیات رییسه کمیسیه اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی به دلیل روی آوردن مردم به بازار ارز، اظهار داشت: از آنجایی که توجه به تولید بی نتیجه مانده است مردم سرمایه‌های خود را به سمت بازار ارز و سکه برده‌اند چرا که این بازار از ثبات و نتایج بهتری برخوردار است.
نماینده مردم آستارا در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: مردم ترجیح می‌دهند پول و سرمایه خود را در بازاری ببرند که ثبات و سود بیشتری دارد به همین جهت با کاهش سودبانکی شاهد سرازیر شدن سرمایه های مردم به بازار ارز بودیم.
وی تاکید کرد: سرازیر شدن سرمایه‌های به سمت بازار ارز تا جایی پیش رفت که باعث کمیابی ارز و افزایش نرخ آن شد و دولت نشان داد در این زمینه مدیریت بازار ارز ضعیف است و بدون برنامه در آن وارد شد.
داداشی در ادامه، به دلایل دیگر افزایش نرخ ارز اشاره کرد و گفت:علاوه بر ضعف مدیریت دولت در بازار ارز، نباید تاثیر تحریم‌ها و فضای حاکم بر اقتصاد دنیا را نادیده گرفت. با این وجود عملکرد بانک مرکزی در زمینه مدیریت بازار ارز قابل قبول نیست.
این نماینده مجلس به اقدامات بانک مرکزی برای مدیریت بازار اشاره کرد و اظهار داشت: بانک مرکزی اوراق با سود سپرده ۲۰ درصد ارائه کرد و برخی دلالان ارز را دست گیر کرده و محدودیت‌هایی برای صرافی‌ها در نظر گرفت با این حال این اقدامات تاثیری قابل قبولی در بازار ارز نداشت.
عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی با اشاره به بخشنامه بانک مرکزی در خصوص ارز مسافرتی و ارائه مدارکی بیشتر، گفت: این بخشنامه‌ها محدود کنند، باعث تحریک مردم برای حضور در بازار ارز و تهیه ارز مورد نیاز به صورت غیرقانونی می‌شود.


 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment