امروز یکشنبه ، ۴ فروردین ۱۳۹۸
Sunday 24th of March 2019
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
پیش‌بینی ارزهای عمده بین المللی

آغاز عملیات معدن زیرزمینی چوکویی کاماتا از اواسط ۲۰۱۹

بازدید رئیس هیات‌مدیره شرکت مس از معدن مس درآلو

وعده ۹ ماهه سایپا به مشتریان ساندرو


محل تبلیغات شما

واکنش سندیکا لوله و پروفیل فولادی به اظهارات معاون امور معدنی وزیر صنعت

دبیر سندیکای تولیدکنندگان لوله و پروفیل فولادی ایران در واکنش به اظهارات اخیر معاون وزیر صنعت مبنی بر مخالفت سندیکا با مصوبه شورای رقابت گفت: «شما به وظایف خود عمل نکردید». .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
چهارشنبه ، ۲۳ اسفند ۱۳۹۶
زمان : ۱۱:۵۳:۱۰

 

جعفر سرقینی معاون امور معدنی وزیر صنعت، معدن و تجارت سه شنبه شب در آخرین نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی در سال ۹۶، درباره بحث عرضه و تعیین قیمت ورق فولاد در بورس کالا با بیان اینکه وزارت صنعت با ورود فولاد اهواز و گیلان به بورس کالا کاملا موافق است، گفته بود: «در خصوص حل مشکلات عرضه و قیمت گذاری ورق فولاد، شورای رقابت یک مصوبه را ابلاغ کرد. همزمان با این مصوبه، ما نیز تعرفه واردات ورق را از ۲۰ به ۱۰ درصد کاهش دادیم تا سندیکای لوله و پروفیل به راحتی بتوانند مواد اولیه را تامین کنند اما به یکباره با تغییرات قیمت های جهانی شاهد هستیم که سندیکا اعلام می کند، مصوبه ای را که طی یکسال بررسی از سوی شورای رقابت ابلاغ شده را قبول ندارد.»
اما این اظهارات معاون وزیر صنعت، واکنش دبیر سندیکای تولیدکنندگان لوله و پروفیل فولادی ایران را در پی داشت. وی در پاسخ به این اظهارات سرقینی گفت: «جناب سرقینی سندیکا تغییر موضع نداده شما گوش شنوا وتمرکز ندارید! مواضع ما یکسان است ؛رای شورای رقابت برای رفع ظلم انحصار عالی ولی کافی نبود،شما به وظایف خود عمل نکردید»

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment