امروز دوشنبه ، ۱۹ آذر ۱۳۹۷
Monday 10th of December 2018
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
ورود ارز به کشور به هر میزان و بدون محدودیت آزاد شد

کونلون‌ بانک برای مبادلات ایران و چین از فردا فعال می‌شود

محدودیت تراکنش بانکی برای هر کدملی آغاز شد

مبنای قیمت زغال‌سنگ تعیین شد


محل تبلیغات شما

انعقاد ۲۱ هزار قرارداد آتی سکه در بورس کالا

معامله گران بازار آتی سکه روز گذشته ۲۱هزار و ۸۹۳ قرارداد برای تحویل ماه های آینده به ارزش ۳ هزار و ۷۱۲ میلیارد ریال منعقد کردند. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
یکشنبه ، ۲۰ اسفند ۱۳۹۶
زمان : ۱۷:۳۳:۰۶

 

نگاهی به روند معاملات آتی سکه در بورس کالای ایران نشان می دهد که در روز گذشته در قرارداد آتی سکه طلا تحویل اسفند ماه امسال، ۴۸۹ قرارداد منعقد شد که قیمت تسویه سکه روی رقم یک میلیون و ۵۸۱ هزار تومان قرار گرفت.
در سررسیدهای اردیبهشت و تیرماه سال آینده نیز به ترتیب ۳۸۲و  ۲۲۸ قرارداد به ثبت رسید که بهای سکه برای تحویل اردیبهشت ماه یک میلیون ۵۹۵ هزار تومان و برای تحویل تیرماه سال آینده یک میلیون و ۶۱۵ هزار تومان بود.
همچنین در روز گذشته در سکه سررسید شهریور ماه سال ۹۷، حدود ۱۳۸۰ قرار داد و در سررسید آبان ۹۷ بالغ بر ۸ هزار و ۱۵۰ قرارداد بر تابلوی معاملات درج شد. بهای سکه در قرارداد تحویل شهریور سال آینده یک میلیون و ۶۴۱هزار تومان معامله شد و در قرارداد آبان ماه سال ۹۷ نیز معامله گران شاهد ثبت سکه به قیمت یک میلیون و ۶۷۸هزار تومانی بر تابلوی معاملات بودند.
و اما دردورترین سررسید سکه آتی که سررسید دی ماه سال آینده است سرمایه گذاران بیش از ۱۱ هزار و ۲۵۰ قرار داد به قیمت یک میلیون و ۷۲۵ هزار تومان منعقد کردند.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment