امروز یکشنبه ، ۴ فروردین ۱۳۹۸
Sunday 24th of March 2019
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
پیش‌بینی ارزهای عمده بین المللی

آغاز عملیات معدن زیرزمینی چوکویی کاماتا از اواسط ۲۰۱۹

بازدید رئیس هیات‌مدیره شرکت مس از معدن مس درآلو

وعده ۹ ماهه سایپا به مشتریان ساندرو


محل تبلیغات شما

بیت کوین به ۱۰۰ دلار کاهش می‌یابد

اقتصاددان سابق صندوق بین المللی پول پیش بینی کرد که تا ۱۰ سال آینده قیمت بیت کوین به ۱۰۰ دلار در هر واحد سقوط می کند. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
چهارشنبه ، ۱۶ اسفند ۱۳۹۶
زمان : ۱۷:۵۰:۰۰

 

به نقل از سی ان بی سی، «کنیس راگوف» استاد دانشگاه هاروارد آمریکا و همچنین اقتصادان برجسته سابق در صندوق بین المللی پول پیش بینی کرد که قیمت هر واحد بیت کوین تا یک دهه آینده به ۱۰۰ دلار در هر واحد کاهش پیدا کند.
وی گفت: فکر می کنم که از الان تا ۱۰ سال آینده ارزش بیت کوین با کسر قابل توجهی روبرو شود و شاهد قیمت ۱۰۰ دلاری آن باشیم و رسیدن به این رقم بسیار بیشتر از رسیدن ارزش بیت کوین به ۱۰۰ هزار دلار در هر واحد تا ۱۰ سال آینده است.
کارشناس سابق صندوق بین المللی پول نسبت به استفاده از بیت کوین به عنوان ابزاری برای پرداخت انتقاد کرد و گفت انجام پرداخت با بیت کوین استفاده زیادی به جز فرار مالیاتی و پولشویی ندارد.
همچنین وی در سال گذشته میلادی در نامه ای به روزنامه گاردین انگلیس نوشته بود که حتی اگر فناوری به کار گرفته شده در بیت کوین شکوفا شود، باز هم قیمت آن سقوط خواهد کرد. وی تاکید که دولت ها نباید اجازه تمرکز زدایی یا به کارگیری ارزهای ناشناخته را به عنوان جایگزینی برای پول های دولتی دهند.  
«کنیس راگوف» تصریح کرد که ارزهای رمزنگار باید در سطح جهانی قانونمند شوند. برای مثال اگر ارزهای رمزنگار به لحاظ جهانی قانونمند نشوند و فقط آمریکا یا چین آن را سرکوب کند؛ اما ژاپن اقدامی در مقابل ارزهای رمزنگار نداشته باشد، افراد می توانند از طریق ژاپن مبادرت به پولشویی کنند.
بر پایه این گزارش، رگولاتور ژاپن اعلام کرد که با توجه به بررسی های انجام گرفته شده از صرافی ها بین ماه آوریل تا دسامبر سال گذشته میلادی، ۶۶۹ پرونده مشکوک به پولشویی شناسایی شده است.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment