امروز شنبه ، ۲۹ دی ۱۳۹۷
Saturday 19th of January 2019
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
پیش بینی تولید ۴ میلیون بشکه نفت در لایحه بودجه سال ۹۸

استرالیا در انتظار ذخیره مس تازه

آیا تورم مسکن گریبان اجاره‌نشین‌ها را نیز خواهد گرفت؟

مدیر عامل بانک جی پی مورگان آمریکا ۳۱ میلیون دلار پاداش گرفت


محل تبلیغات شما

افزایش ۲۵ درصدی عرضه محصولات فولاد مبارکه به بازار داخلی

امسال عرضه محصولات شرکت فولادمبارکه اصفهان به بازار داخلی ۲۵ درصد افزایش یافت. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
دوشنبه ، ۲۳ بهمن ۱۳۹۶
زمان : ۱۶:۱۵:۳۸

 

معاون فروش و بازاریابی شرکت فولاد مبارکه گفت: از ابتدای امسال تاکنون چهار میلیون و ۸۲۹ هزار تن انواع محصولات فولادی تخت به بازار داخلی عرضه شده که ۲۵ درصد بیشتر از مدت مشابه پارسال است.
محمود اکبری ضرورت تامین حداکثر نیاز بازار داخلی با افزایش تولید و اولویت دهی این بازار به صادرات را راهبرد اصلی این گروه صنعتی بیان کرد و گفت: از ابتدای امسال تاکنون چهار میلیون و ۸۲۹ هزار تن انواع محصولات فولادی تخت به بازار داخلی عرضه شده که  ۲۵ درصد بیشتر از مدت مشابه پارسال است.
وی یکی از دستاوردهای بزرگ صنعت فولاد کشور را افزایش تولید وعرضه محصولات در داخل کشور وکاهش واردات این محصولات دانست و گفت: پارسال چهار میلیون و ۷۱۸ هزار تن محصول فولادی با رشد ۴۲ درصدی از شرکت فولادمبارکه به بازار داخلی عرضه شده است.
وی افزود: افزایش تولید در فولاد مبارکه و روند نزولی واردات به کشور گواه این است که فولاد مبارکه با بهره‌گیری از تمام ظرفیت خود، به خوبی توانسته است پاسخگوی نیاز بازار داخل باشد، تا جایی که این شرکت همواره از مشتریان خود خواسته است تا نیاز واقعی خود را اعلام نمایند که بسیاری از آن ها نیز همکاری خوبی در این خصوص داشته‌اند.
اکبری بیان داشت: در سال ۹۵، بیش از ۴۰۰ هزار تن پیشنهاد فروش فولاد مبارکه به دلیل عدم نیاز مشتریان داخلی و اشباع بازار، با عدم استقبال خرید مواجه شد و این محصولات به سایر مشتریان فروخته شده است.
معاون فروش و بازاریابی شرکت فولاد مبارکه گفت: شرکت فولادمبارکه اصفهان با ظرفیت تولید سالانه هفت میلیون و ۵۰۰ هزار تن تولیدکننده نیمی از محصولات فولادی کشور است.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment