امروز دوشنبه ، ۲۳ مهر ۱۳۹۷
Monday 15th of October 2018
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
مدیرعامل جدید سایپا معرفی شد

فرمول قیمت‌گذاری ممکن است با تغییر وزیر عوض شود

افزایش تقاضا عامل رشد پریمیوم‌های مس

رئیس اتحادیه طلا: مردم خریدهای هیجانی نکنند


محل تبلیغات شما

بانک بارکلیز هم خرید بیت کوین با کارت اعتباری را ممنوع کرد

بانک «بارکلیز» بریتانیا که از جمله بانک های بزرگ جهان محسوب می شود، خرید بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگار را با کارت اعتباری ممنوع خواهد کرد. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
شنبه ، ۲۱ بهمن ۱۳۹۶
زمان : ۲۱:۰۴:۵۱

 

به نقل از رویترز، «پائول ویل مور» مدیر ارشد اجرایی بانک بارکلیز در واحد کارت اعتباری، گفت: احتمالا بانک «بارکلیز» مانند بانک های مهم آمریکایی استفاده از کارت های اعتباری برای خرید بیت کوین و دیگر ارزهای رمزنگار را برای مشتریان خود ممنوع کند.
وی در ادامه گفت: درحال اتخاذ تصمیم هستیم و احتمالا خرید ارزهای رمزنگار را با کارت اعتباری ممنوع خواهیم کرد. همچنین سخنگوی «بارکلیز» در لندن گفت: بارکلیز در حال بررسی سیاست های خود بصورت جداگانه در کشورهای مختلف است.
«بارکلیز» به عنوان یکی از بزرگ ترین تامین کنندهای کارت اعتباری در بریتانیا و آمریکا محسوب می شود و قرار است که محدودیت در خرید ارزهای رمزنگار را با این کارت ها اعمال کند.
پیش از این در هفته گذشته گروه بانکداری «لیودز» در بریتانیا که بیش از یک چهارم کارت های اعتباری در این منطقه را صادر می کند، خرید ارزهای رمزنگار با استفاده از کارت های اعتباری را ممنوع کرد و قبل از آن هم بانک های «جی پی مورگان چیس» و «سیتی گروپ» هم پیشگام در ممنوع کردن استفاده از کارت های اعتباری برای خرید ارزهای رمزنگار بوده اند.
این اقدامات درجهت محافظت از مشتریان به دلیل نوسان شدید در قیمت ارزهای رمزنگار و جلوگیری از انباشت بدهی آنها اعمال شده است.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment