امروز شنبه ، ۲۸ مهر ۱۳۹۷
Saturday 20th of October 2018
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
مدیرعامل جدید سایپا معرفی شد

فرمول قیمت‌گذاری ممکن است با تغییر وزیر عوض شود

افزایش تقاضا عامل رشد پریمیوم‌های مس

رئیس اتحادیه طلا: مردم خریدهای هیجانی نکنند


محل تبلیغات شما

رویه قیمت گذاری تعرفه خدمات مهندسی اصلاح شود

دبیر کانون سراسری انبوه‌سازان مسکن کشور با بیان این‌که سیاست‌ها و برنامه‌ریزی در سازمان نظام مهندسی به نحوی بوده که مردم از این سازمان گریزان هستند و این مساله برای جامعه مهندسی اصلا خوب نیست، گفت: سازمان نظام مهندسی باید شرایطی را فراهم کنند تا افزایش قیمت تعرفه‌های این سازمان منتج به فرار مردم از این سازمان نشود. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
چهارشنبه ، ۲۰ دی ۱۳۹۶
زمان : ۱۹:۵۰:۱۹

 

فرشید پورحاجت، اظهار کرد: این‌که باید خدمات مهندسی در کشور وجود داشته باشد، حرف درستی است و مهندسان باید حقوقی بابت ارائه خدمات مهندسی دریافت کنند اما این‌که بخواهیم خارج از مجرای قانونی در کشور نرخ تعیین کنیم و پاسخگو نباشیم، به نوعی فرار از قانون و ترویج هرج و مرج است.
وی افزود: امسال بعد از یک دوره پنج ساله رکود در بازار مسکن، یک مقدار شرایط ساخت و ساز رو به بهبود رفته و رونق گرفته است و نباید مسیر به سمتی برده شود که حوزه تولید دچار مشکل شود.
دبیر کانون سراسری انبوه‌سازان مسکن کشور تصریح کرد: صنعت ساختمان کشور باید رویه و مبانی قیمت گذاری تعرفه خدمات مهندسی را اصلاح کند و هیچ ضرورتی ندارد که الزاما به علتی که تورم در جامعه یک عدد خاصی است، به همان میزان نرخ خدمات مهندسی را افزایش دهیم.
پورحاجت عنوان کرد: در پنج سال گذشته صنعت ساختمان کشور در رکود بوده و قیمت مسکن در طول این 5سال کاهش داشته است. از سال 89 تا 95 نرخ خدمات مهندسی در کل کشور افزایش 5برابری داشته و این در شرایطی بوده که قیمت مسکن افزایشی نداشته و این مساله تولیدکنندگان مسکن را دچار مشکل کرده است.
وی ادامه داد: سازمان نظام مهندسی باید شرایطی را فراهم کند تا این افزایش قیمت‌ها منتج به فرار مردم از این سازمان نشود. این سازمان باید تلاش کند تا صنعت ساختمان کشور توسعه پیدا کند و همه ساختمان‌ها مهندسی ساز شوند. باید شرایطی فراهم شود تا مردم رغبت پیدا کنند به این سازمان مراجعه کنند.
دبیر کانون سراسری انبوه‌سازان مسکن کشور عنوان کرد: سیاست‌ها و برنامه‌ریزی در سازمان نظام مهندسی به نحوی بوده که مردم از این سازمان گریزان هستند و این مساله برای جامعه مهندسی اصلا خوب نیست.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment