امروز پنجشنبه ، ۲۹ شهریور ۱۳۹۷
Thursday 20th of September 2018
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
روسیه و هند به سمت حذف دلار از مبادلات دوجانبه حرکت می‌کنند

نحوه قیمت‌گذاری محصولات پتروشیمی در بورس

جزئیات محدودیت‌های صادراتی ایران به افغانستان

نرخ خرید تضمینی گندم تعیین شد


محل تبلیغات شما

وام جدید مسکن در راه است

معاون وزیر راه و شهرسازی از اعلام جزییات سیاست‌های جدید وام مسکن در هفته آینده خبر داد. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
چهارشنبه ، ۱۲ مهر ۱۳۹۶
زمان : ۱۲:۴۴:۵۵

 

حامد مظاهریان از اعلام جزییات سیاست‌های جدید اعطای وام مسکن در هفته آینده خبر داد. معاون وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: تامین مالی مسکن یکی از مهم ترین میزگردهای تخصصی همایش سیاست‌های توسعه مسکن است و با حضور مدیران بانک مسکن در این همایش، سیاست‌های نوین اعطای وام مسکن اعلام خواهد شد.
وی با اشاره به برگزاری این همایش در روزهای ۱۸ و ۱۹ مهر در سالن‌ همایش‌های مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، هدف از برگزاری آن را اصلاح سیاست‌ها دانست و گفت: برگزاری این همایش فرصتی است تا دولت بتواند ایده‌هایش را برای بخش‌های مرتبط با حوزه مسکن در محیط علمی و دانشگاهی مطرح کند و آماده شنیدن نقدها از محافل تخصصی باشد.
مظاهریان بیان داشت: همایش سیاست‌های توسعه مسکن که تاکنون ۱۶ دوره آن برگزار شده، تلاشی است تا دولت ایده‌هایش را برای بخش‌های مرتبط با مسکن در محیط علمی و دانشگاهی مطرح کند و آماده شنیدن نقدها از محافل تخصصی باشد.
معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با اظهار امیدواری نسبت به جمع‌بندی در خصوص نظام تامین مالی و مسکن اقشار کم‌درآمد، یادآور شد: سیاست زمین، شهرسازی، اقتصاد شهر و بازار مسکن در میزگردهای تخصصی در همایش دو روزه سیاست‌های توسعه مسکن با حضور نمایندگان بخش خصوصی بررسی و جمع‌بندی خواهد شد.
وی با تاکید بر اینکه این همایش با پیش‌فرض اصلاح سیاست‌ها برگزار می‌شود، بیان داشت: هدف اصلی این همایش اصلاح و تدوین سیاست‌های دولت در محیط کاملا آزاد و تخصصی است. به همین دلیل پیش‌بینی شده بخش خصوصی در همه میزگردها باشد و گفتگو درباره مسایل بخش مسکن شکل گیرد.
مظاهریان تاکید کرد: بازار مسکن نیز یکی دیگر از محورهای این همایش است که برای اولین‌ بار با حضور نمایندگان بخش خصوصی، مدیران دولتی و استادان دانشگاه به تحلیل وضعیت کنونی و آتی بازار مسکن خواهیم پرداخت.
معاون وزیر راه و شهرسازی از حضور شهردار و معاونان شهرداری در هفدهمین همایش سیاست‌های توسعه مسکن خبر داد و گفت: امسال شاهد حمایت شهرداری از این همایش و حتی حضور شهردار در مراسم افتتاحیه خواهیم بود.

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment