امروز پنجشنبه ، ۲۹ شهریور ۱۳۹۷
Thursday 20th of September 2018
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
روسیه و هند به سمت حذف دلار از مبادلات دوجانبه حرکت می‌کنند

نحوه قیمت‌گذاری محصولات پتروشیمی در بورس

جزئیات محدودیت‌های صادراتی ایران به افغانستان

نرخ خرید تضمینی گندم تعیین شد


محل تبلیغات شما

قیمت نفت به بالاترین رقم ۸ ماه اخیر رسید

در معاملات امروز بازارهای جهانی پس از این که تولیدکنندگان مهم در وین گفتند بازارهای جهانی به خوبی در مسیر متوازن شدن قرار دارد، قیمت‌های نفت به بالاترین میزان ۸ ماهه خود رسید. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
دوشنبه ، ۳ مهر ۱۳۹۶
زمان : ۲۳:۱۱:۱۴

 

به نقل از رویترز، پیش‌خرید نفت برنت برای ماه نوامبر، در ساعت ۱۱:۳۴ دقیقه به وقت جهانی امروز، با ۷۹ سنت افزایش به بشکه‌ای ۵۷.۶۵ دلار رسید که بالاترین قیمت آن از ۳ ژانویه تا کنون است.
پیش‌خرید نفت آمریکا هم برای تحویل در ماه نوامبر با ۴۱ سنت افزایش به بشکه‌ای ۵۱.۰۷ دلار رسید که بالاترین مقدار ۴ ماهه اخیر است.
سازمان کشورهای صادر کننده نفت، اوپک، روسیه و چند تولیدکننده مهم دیگر از ابتدای سال ۲۰۱۷ تولید خود را مجموعا ۱.۸ میلیون بشکه در روز کاهش داده‌اند و کمک کردند تا قیمت نفت در ۳ ماه اخیر حدود ۱۵ درصد رشد کند.
وزیر نفت کویت، اسام المرزوق، که رییس اجلاس روز جمعه کمیته مشترک وزیران در وین بود گفت که محدود کردن تولید به ما کمک کرد تا میزان ذخایر انبارهای نفت جهان را به سطح متوسط ۵ ساله آن، که سطح هدف اعلام شده اوپک بود، کاهش دهیم.
وزیر انرژی روسیه هم گفت که انتظار نمی‌رود تا قبل از ژانویه هیچ تصمیمی در مورد تمدید محدودیت تولید برای بعد از ماه مارچ سال آینده گرفته شود. هرچند وزیران دیگر گفتند امکان اخذ چنین تصمیمی قبل از پایان امسال وجود دارد.
یکی از مقامات ارشد شرکت ملی نفت ایران گفت که انتظار می‌رود تا پایان سال ۲۰۱۷ تولید نفت این کشور حدود ۲.۶ میلیون بشکه در روز باقی بماند درحالی‌که وزیر انرژی امارات متحده عربی گفت که التزام این کشور به محدودیت‌های تولید ۱۰۰ درصد بوده است.
وزیر نفت نیجریه هم اعلام کرد این کشور پایین‌تر از سطح توافق شده تولید می‌کند.
کامرز بانک در یادداشتی اعلام کرد: بر اساس تخمین‌های کنونی آژانس بین‌المللی انرژی، بازار نفت کم و بیش در نیمه دوم امسال متوازن شده است.
تخفیف قراردادهای خرید نفت تگزاس غرب آمریکا نسبت به پیش‌خرید نفت برنت به ۶.۶۴ دلار افزایش یافت که بیشترین میزان از آگوست ۲۰۱۵ است. این فاصله در ۶ هفته اخیر که تقاضا برای نفت خام آمریکا به علت آسیب دیدن پالایشگاه‌ها از طوفان کاهش یافت، بیشتر شده است.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment