امروز پنجشنبه ، ۲۹ شهریور ۱۳۹۷
Thursday 20th of September 2018
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
روسیه و هند به سمت حذف دلار از مبادلات دوجانبه حرکت می‌کنند

نحوه قیمت‌گذاری محصولات پتروشیمی در بورس

جزئیات محدودیت‌های صادراتی ایران به افغانستان

نرخ خرید تضمینی گندم تعیین شد


محل تبلیغات شما

طلا تحت فشار نتایج نشست فدرال رزرو

برخی تحلیلگران اقتصادی بر این باورند که قیمت طلا در روزهای آینده تحت تاثیر فشار ناشی از نتایج نشست اخیر فدرال رزرو آمریکا قرار خواهد داشت. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
یکشنبه ، ۲ مهر ۱۳۹۶
زمان : ۱۸:۱۲:۴۵

 

به نقل از کیتکونیوز، قیمت جهانی طلا طی روزهای گذشته پس از برگزاری نشست فدرال رزرو آمریکا و اعلام نتایج آن با افت نسبی روبرو شده و بار دیگر وارد کانال ۱۲۰۰ دلاری شده است.
بر اساس این گزارش، تحلیلگران اقتصادی پیش بینی می کنند که قیمت طلا در روزهای آینده همچنان تحت فشار ناشی از نتایج نشست اخیر فدرال رزرو آمریکا قرار خواهد داشت.
بارت ملک تحلیلگر ارشد موسسه تی دی اس در این باره گفت: به نظر من قیمت طلا در کوتاه مدت با کاهش بیشتری روبرو می شود. سطح حمایتی قیمت طلا در روزهای آینده ۱۲۸۰ دلار است و سطح مقاومتی آن نیز ۱۳۱۵ دلار خواهد بود.
کریستوفر لونی تحلیلگر برجسته موسسه آر بی سی نیز تاکید کرد: بیانیه نشست اخیر فدرال رزرو آمریکا فراتر از انتظار بازارهای بین المللی بوده است. به نظر می رسد تا زمانی که قیمت طلا نتواند به بیش از ۱۳۵۰ دلار برسد، روند صعودی قیمت چندان پایدار نخواهد بود.
فدرال رزرو آمریکا اعلام کرده است که احتمال افزایش نرخ بهره تا پایان امسال وجود دارد. به نظر می رسد بازار طلا در شرایط کنونی به دنبال دستیابی به ثبات است.
فدرال رزرو آمریکا در پایان نشست چهارشنبه نرخ بهره را بدون تغییر حفظ کرده ولی نشان داده است که احتمال افزایش یک بار دیگر نرخ بهره تا پایان امسال همچنان وجود دارد.
فدرال رزرو آمریکا همچنین قصد دارد برنامه کاهش تراز مالی ۴.۲ تریلیون دلاری خود را از اکتبر آغاز کند. ۱۱ نفر از ۱۶سیاستگذار فدرال رزرو آمریکا در این نشست اعلام کردند که نرخ بهره در شرایط کنونی در وضعیت مناسبی قرار دارد و نیازی به تغییر آن نخواهد بود.
برخی تحلیلگران نیز معتقدند که تنش های سیاسی در عرصه بین المللی به خصوص اوضاع کره شمالی می تواند تاثیر زیادی بر قیمت طلا و سایر کالاهای راهبردی داشته باشد.
لونی در ادامه افزود: تشدید تنش های سیاسی می تواند طی روزهای آینده قیمت طلا را افزایش دهد ولی اگر تنها بخواهیم عوامل کلان اقتصادی را در نظر بگیریم، قیمت طلا در روزهای آینده زیر ۱۳۰۰ دلار خواهد بود.
ری‌یونگ هو وزیر خارجه کره‌شمالی اعلام کرده که این کشور احتمال آزمایش یک بمب هیدروژنی در اقیانوس آرام را بررسی می‌کند.
وی تأکید کرده است که کره‌شمالی بالاترین سطح تدابیر واکنشی در تاریخ را علیه ایالات متحده بررسی می‌کند.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment