امروز پنجشنبه ، ۲۹ شهریور ۱۳۹۷
Thursday 20th of September 2018
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
روسیه و هند به سمت حذف دلار از مبادلات دوجانبه حرکت می‌کنند

نحوه قیمت‌گذاری محصولات پتروشیمی در بورس

جزئیات محدودیت‌های صادراتی ایران به افغانستان

نرخ خرید تضمینی گندم تعیین شد


محل تبلیغات شما

شرکت ملی نفتکش ایران ۲ گواهینامه جدید ایزو دریافت کرد

موسسه رده‎بندی DNV.GL پس از ممیزی شرکت ملی نفتکش ایران (NITC) و صدور ۲ گواهینامه ایزو با ویرایش جدید، بر عملکرد این شرکت در زمینه رعایت استانداردهای مدیریت کیفیت و محیط زیست مُهر تایید زد. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
یکشنبه ، ۲ مهر ۱۳۹۶
زمان : ۱۸:۱۰:۳۴

 

به نقل از شرکت ملی نفتکش، این شرکت برای نخستین بار پس از لغو تحریم‎ها از سوی موسسه رده‎بندی DNV.GL که از موسسه‌های معتبر و بزرگ عضو انجمن جهانی موسسه‌های رده‎بندی (IACS) است، مورد ممیزی خارجی  دقیق و موشکافانه در زمینه استانداردهای ایزو قرار گرفت.
شرکت ملی نفتکش در پایان این ممیزی از سوی این موسسه بین‎المللی، موفق به دریافت گواهینامه  ‎استاندارد سیستم ‎مدیریت کیفیت  (ISO۹۰۰۱:۲۰۱۵) و همچنین گواهینامه سامانه مدیریت ‎محیط‎زیست (ISO ۱۴۰۰۱:۲۰۱۵) شد.
طراحی دقیق و بسیار عالی سیستم‎های ایمنی، کیفی و زیست‎محیطی، حفظ، تعمیر و نگهداری مناسب کشتی‎های ناوگان شرکت ملی نفتکش ایران، رعایت اصول ایمنی، آگاهی دریانوردان این شرکت از ضوابط و قوانین ایمنی و اجرای آنها، کنترل و اعمال موازین محیط زیستی، اجرای صحیح برنامه‎ها و ... از جمله مواردی است که در طی این ممیزی مورد توجه و اذعان ممیزان موسسه DNV.GL  نروژ قرار گرفت.
شرکت ملی نفتکش ایران (NITC) پیش از این نیز موفق به دریافت سند انطباق (DOC) بر اساس ISM Code از سوی موسسه‌های رده‎بندی DNV.GL و آسیا شده بود.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment