امروز دوشنبه ، ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
Monday 18th of June 2018
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
کاهش بیش از ۱۲۰ هزار تومانی قیمت سکه

ارزيابی بازار كك در چين

شتاب افزایش قیمت در بازار کنسانتره

تولید ۵۵ میلیون تن فولاد با رویکرد همگرایی دولت و بخش خصوصی


محل تبلیغات شما

گزارش ۴ ماهه تولید خودرو

۴۱۰ هزار و ۶۷۳ دستگاه انواع خودروی سواری از ابتدای امسال تا پایان تیرماه تولید شد که در مقایسه با مدت مشابه پارسال ۲۰.۹ درصد افزایش یافت. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
دوشنبه ، ۱۶ مرداد ۱۳۹۶
زمان : ۲۱:۱۱:۴۹

 

بیشترین خودروهای سواری تولید شده در این مدت شامل ۵۶ هزار و  ۹۰۴ دستگاه انواع پراید، ۴۲ هزار و ۲۱۱ دستگاه پژو ۴۰۵، ۵۳ هزار و۳۲۰  دستگاه پژو ۲۰۶، ۳۷ هزار و ۷۵۱ دستگاه پژو پارس، ۳۷ هزار و ۷۷۶ دستگاه تیبا X۲۰۰ و ۹۱ هزار و ۷۸۷ دستگاه سمند است.
بر پایه این گزارش، همچنین ۲۹ هزار و ۶۶ دستگاه محصولات رنو، ۲۰ هزار و ۹۷۴ دستگاه خوروی ام وی ام، ۲۰ هزار و ۹۷۸ دستگاه تندر ۹۰، ۱۱ هزار و ۵۱۸ دستگاه پراید نسیم و صبا، ۱۵ هزار و۶۱۰ دستگاه جک و لیفان، ۱۰ هزار و ۴۶ دستگاه خودروی دنا، ۱۲ هزار و ۶۲۵ دستگاه برلیانس، ۱۵ هزار و۴۰۲ دستگاه (ساندرو) B۹۰ از ابتدای امسال تا پایان تیرماه تولید شده است.
همچنین در این مدت ۸ هزار و ۵۹۹ دستگاه دانگ فنگ، ۲ هزار و ۶۹۶ دستگاه رانا، ۸ هزار و ۲۹۶ دستگاه سراتو، ۶ هزار و ۳۰۶ دستگاه پارس تندر، ۳ هزار و ۹۴۱ دستگاه تیبا X۲۰۰ دو گانه سوز، یک هزار و  ۷۴۹ دستگاه مزدا ۳، ۳ هزار و ۳۳ دستگاه هایما، سوزوکی به تعداد ۲ هزار و ۶۲ دستگاه، چانگان به تعداد ۲ هزار و ۳۹۴ دستگاه و آسا به تعداد ۱۴۰ دستگاه تولید شد.

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment