امروز چهارشنبه ، ۲ اسفند ۱۳۹۶
Wednesday 21st of February 2018
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
دولت کسی را از بازار ارز به اجبار دور نکرد

اما و اگرها برای پول سنگ‌آهن

نرخ بیکاری پاییز، ١١.٩ درصد اعلام شد

مصرف بنزین به ۸۰ میلیون لیتر رسید


محل تبلیغات شما

سایه بهبود فرصت‌های شغلی آمریکا بر سر طلا

انتشار گزارش قوی از فرصت‌های شغلی آمریکا هنوز فشار خود بر طلا را حفظ کرده است و این فلز گران‌بها فاصله چندانی با کمترین قیمت ۲ هفته گذشته ندارد. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
دوشنبه ، ۱۶ مرداد ۱۳۹۶
زمان : ۲۰:۰۰:۰۳

 

به نقل از رویترز، از آنجایی که دلار با انتشار گزارش فرصت های شغلی آمریکا وضعیت خوبی پیدا کرده است، قیمت طلا در نزدیکی کمترین قیمت ۲ هفته باقی مانده است.
ارزش دلار با انتظار برای انجام سیاست‌های انقباضی در آمریکا، وضعیت بهتری پیدا کرده است. انتظار برای اجرای این سیاست ها با انتشار گزارش قوی فرصت‌های شغلی در این کشور قوت گرفته است.
ریچارد شو، مدیر صندوق سرمایه‌گذاری در چین گفت: گزارش فرصت‌های شغلی بسیار خوب بود؛ طلا تحت فشار قرار گرفته است.
چندان بی‌ثباتی‌های ژئوپلتیکی دیگری در جهان وجود ندارد؛ به همین دلیل است که رفتار فرار از ریسک در حال فروکش کردن است و وضعیت طلا خوب نیست.
طلا همواره در زمان‌های وجود بی ثباتی‌های سیاسی و مالی، به عنوان منبع امن سرمایه‌گذاری در نظر گرفته می‌شود.
هر اونس طلا با ۱.۰۷ دلار کاهش ۱۲۵۷.۸۱ دلار فروخته شد. طلا در روز جمعه به کمترین قیمت در ۲ هفته گذشته برابر با ۱۲۵۴ دلار در هر اونس رسید و نخستین هفته کاهشی در ۴ هفته گذشته را ثبت کرد.
ارزش بازارهای بورس امروز بالا رفت درحالی‌که دلار وضعیت ملایمی داشت و بیشتر افزایش‌هایی که در اثر گزارش قوی فرصت‌های شغلی کسب کرده بود را حفظ کرد.
هر چه ارزش دلار بیشتر می‌شود، قیمت طلا برای مالکان دیگر ارزها گران‌تر می‌شود. در عین حال، افزایش نرخ بهره به افزایش ارزش اوراق قرضه و کاهش تقاضا برای طلا می‌انجامد.                
کارفرمایان امریکایی در جولای بیش از انتظار کارگر استخدام کردند و میزان دستمزدها را نیز افزایش داده اند که این وضعیت می‌تواند فدرال رزرو را بر آن دارد تا سیاست‌های انقباضی خود را آغاز کند.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment