امروز دوشنبه ، ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
Monday 18th of June 2018
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
کاهش بیش از ۱۲۰ هزار تومانی قیمت سکه

ارزيابی بازار كك در چين

شتاب افزایش قیمت در بازار کنسانتره

تولید ۵۵ میلیون تن فولاد با رویکرد همگرایی دولت و بخش خصوصی


محل تبلیغات شما

کاهش تقاضا مهمترین دلیل آرامش بازار سکه و طلا در روزهای اخیر است

رییس اتحادیه طلا و جواهر کشور می گوید، بازار داخلی سکه و طلا به دلیل کاهش تقاضا در این ایام در آرامش به سر می برد و ثبات نسبی قیمت دلار و اونس جهانی طلا در روزهای گذشته به این آرامش و سکون افزوده است. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
دوشنبه ، ۲۰ دی ۱۳۹۵
زمان : ۱۸:۱۲:۱۹

 

محمد کشتی آرای، امروز (دوشنبه) با اشاره به وضعیت بازار داخلی طلا و سکه، افزود: قیمت ارز چند روزی است که تقریبا ثابت مانده و نوسان های اندکی را تجربه می کند.
به گفته این مقام مسوول، قیمت جهانی اونس طلا نیز در روزهای گذشته تغییرات اندکی داشت و به همین دلیل نهایت تغییر قیمت سکه تمام بهار آزادی بین 20 تا 50 هزار ریال بوده است.
وی افزود: در روزهای گذشته حتی شاهد کاهش قیمت سکه تمام بهار آزادی بودیم؛ به طوری که از 11 میلیون و 900 هزار ریال در روز شنبه به 11 میلیون و 800 هزار ریال در روز گذشته رسید و امروز هم در محدوده 11 میلیون و 850 هزار ریال معامله می شود که ناشی از کاهش تقاضا است.
کشتی آرای در تشریح دلایل کاهش تقاضای مردم برای سکه و طلا، خاطرنشان کرد: بطور معمول همه ساله پس از پایان یافتن ماه های محرم و صفر با افزایش تقاضای خانواده ها برای طلا مواجه ایم، اما در ماه های پس از آن به دلیل مواجهه با سرمای هوا ، مراسم جشن و شادی و عروسی ها کاهش می یابد که افت تقاضای سکه و طلا را به همراه دارد.
وی ادامه داد: این رکود در بازار سکه و طلا بطور معمول تا بهمن ماه ادامه دارد و در این ماه که پیش از ایام فاطمیه بوده و از طرفی بسیاری از مردم ماه یازدهم سال را خوش یمن می دانند، برگزاری مراسم جشن و شادی رونقی مجدد دارد که رونق بازار داخلی طلا را به همراه دارد.
رییس اتحادیه طلا و جواهر کشور در پایان با اشاره به درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی، اتفاق هایی از این دست را بر بازار داخلی سکه و طلا بی تاثیر ارزیابی کرد.

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment