امروز دوشنبه ، ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
Monday 21st of September 2020
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
سکه بهار آزادی در کانال ۱۳ میلیون تومان

تردد کامیون‌های عراقی در مرز مهران به حالت عادی بازگشت

تولید شمش فولادی از مرز ۹.۶ میلیون تن گذشت

برنامه ذوب آهن برای تامین ریل مورد نیاز کشور از طریق بورس کالا


محل تبلیغات شما

قیمت جهانی طلا افزایش یافت

قیمت طلا در معاملات امروز ۲ دلار افزایش یافت و به ۱۱۱۷ دلار در هر اونس رسید. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
جمعه ، ۲۳ مرداد ۱۳۹۴
زمان : ۱۴:۵۶:۴۱

 

به نقل از رویترز در حالی که چین بازارهای جهانی وحشت زده را آرام کرده و آمارهای قوی از میزان خرده فروشی در آمریکا پیش بینی ها برای افزایش نرخ بهره در آینده نزدیک را مجددا قوت بخشیده است، قیمت طلا روز جمعه به 1117دلار رسید.
 پس از کاهش ارزش یوان چین در اوایل هفته جاری که موجب شد سرمایه گذاران سرمایه های خود را به سمت بازارهای کم ریسک تر هدایت کند، قیمت طلا همچنان در مسیر ثبت اولین هفته رشد پس از هفت هفته متوالی کاهش قرار دارد.
پس از آنکه بانک مرکزی چین اعلام کرد که  با توجه به عوامل پایه ای قوی اقتصاد این کشور، دلیلی برای کاهش بیشتر ارزش یوان وجود ندارد، ارزش پول ملی چین تثبیت شد و بازارهای مالی شاهد آرامش نسبی شدند.
جیمز استیل، تحلیلگر بازار طلا در این باره گفت: «کاهش بیشتر در شکنندگی بازارها ممکن است بخشی از افزایش های اخیر قیمت طلا را خنثی کند.»
بر اساس این گزارش، قیمت هر اونس طلا پس از رسیدن به رقم 1126 دلار و 31 سنت در روز پنجشنبه که بالاترین رقم 20 جولای تاکنون بود، امروز با 2 دلار افزایش نسبت به جلسه قبل به 1117 دلار رسید. کاهش قیمت های روز پنجشنبه به افزایش 5 جلسه متوالی قمیت طلا که طولانی ترین دوره رشد از ماه می تاکنون بود خاتمه داد.
با این حال، قیمت طلا پس از 7 هفته کاهش متوالی که طولانی ترین دوره کاهش از 1999 تاکنون بوده، از ابتدای هفته جاری تاکنون حدود 2 درصد افزایش داشته است.
در حالی که نگرانی ها از کاهش بیشتر ارزش یوان چین کاهش یافته، افزایش میزان خرده فروشی در آمریکا در ماه جولای امیدها برای افزایش نرخ بهره در آینده نزدیک را مجددا زنده کرده است.
کاهش ارزش یوان این گمانه زنی را تقویت کرده بود که فدرال رزرو آمریکا ممکن است افزایش نرخ بهره را به تاخیر بیاندازد.

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment